Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

08 Ekim 2022 Akrep burcu yorumu

Bugün yaşlı kişiler, akrabalarınız ve önemsediğiniz kişiler ile ilgili duygularınız yoğun olabilir. Duygularınız gün içinde dalgalanabilir fakat kendinizi daha iyi hissettiğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Geçmişte yaşadığınız olayları hatırlatan durumlar olabilir ve korkularınız uyanabilir. Fakat sabırlı ve anlayışlı davranmayı başaracaksınız. Arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız organizasyonlarda ufak tefek karışıklıklar olsa bile şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz ve sorunların kendiliğinden çözüldüğünü göreceksiniz. Kendinizi fazla zorlamayın.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Birisi sizin iyi niyetinizden ve varlığınızdan fayda etmeye çalışacak. Kimin üzerine gitmeyi göze alacağınıza doğru karar verin. Çok duyarlı olacaksınız ve sevgiliniz parasal problemleri olan bir arkadaşınıza yaptığınız düşünceli bir jeste olumlu bir tepki verecek.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlardan en iyi şekilde istifade etmek için iyi bir gün; huzursuzluk ve sabırsızlığa sebep olabilirler ancak aynı zamanda size inisiyatif ve motivasyon verecekler. İkinci dekantta doğanlar için bugün biraz gerilimli geçebilir. Ekonomik durum ek bir para gelmesi ihtimali ile değişebilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay’ın ışığı küçülürken, beklentilerinizde çok huzurlu olmayabilirsiniz. Bununla birlikte şansın yardımı olacak.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Verdiğiniz sözleri tuttuysanız, bugün hoş karşılandığınız, iyi ağırlandığınız sosyal gruplar içerisinde olabilirsiniz. Akrabalarınızla geçmişten gelen husumetler aniden gündem olabilir. Yoğun duygular yaşarken kendinizle ve etrafınızla çatışabilirsiniz.