Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

13 Ekim 2022 Akrep burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Belki gördüğünüz rüyaların etkisinde kalmış olabilirsiniz veya bilinçaltınızı harekete geçiren haberlerin etkisi ile geçmişi ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ancak olaylara daha iyimser açıdan bakacaksınız. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile çevrenizi etkileyebilir, karşı cinsin dikkatini çekebilirsiniz. Artık önemli işler yapmak ve önemsenmek istediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ciddiye aldığınız konulara odaklanabilirsiniz. Fakat fazla derinleşmeyin.br />

Akrep burcunun bugün genel durumu

Para konusunda dikkatli davranacak, harcamalarınızı kısıtlamaya yöneleceksiniz. Zor zamanlara hazır olmak için elinizden geldiğince para biriktirmeye çalışacaksınız. Yıldızların etkileri çok faydalı olacak ve her şey mükemmel şekilde işleyecek. Daha anlayışlı olacaksınız ve ilişkinizde hiç tekrarı olmayacak bir göneme gireceksiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Sabırsızlığınızı, dilediğiniz gibi davranabileceğiniz bir alan yaratarak yatıştırın. İkinci dekantta doğanlar için iş arkadaşları ile ilişkiler oldukça karmaşık olabilir ve engeller oluşturabilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Harcamalarınızda daha dikkatli olmaya bakın. Para gelebileceği gibi hızla da gidebilir. Ancak destek bulabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Finansal konularda hareket söz konusu. İlişkiler nedeniyle plansız harcamalar olabilir. Ertelenmiş işlerde ani gelişmeler yaşanabilir. Konsantrasyon sabah saatlerinde güçlü, öğleden sonra bedensel faaliyetler öne çıkıyor.