Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

25 Kasım 2022 Akrep burcu yorumu

Özellikle sevdiğinizin davranışlarından etkilenebilir ve isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ancak sözlerinize özen gösterin ve dikkat gereken işler yaparken tedbirli olun. Beklemediğiniz misafirler ve uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ziyaretinize gelebilir ve planlarınızı tamamen değiştirmeniz gerekebilir. Öğleden sonra karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve duygularınız derinleşecek. Büyüklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz. Ayrıca büyüklerinizin davranışlarına itiraz edebilir ve kendi istediğiniz gibi yaşamak isteyebilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Umut verici haberleri içinizi mutlulukla kaplayarak, kariyerinizde bir terfi ya da bir çeşit gelişme beklentisi doğuracak. Bugün çok tutkulu olacaksınız. Bekarsanız, yalnızca bir bakışınızla bir kişiyi tavlayacaksınız; eğer ilişkiniz varsa çok tutkulu bir gece sizi bekliyor.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün tüm gereksiz tartışmaları görmezden duymazdan gelmek zorunda kalacaksınız. Başarı şansı olan bir strateji geliştirebilmek için karmaşık ekonomik durumları netleştirmeye çalışın. Üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar mükemmel bir konumda ve patrondan terfi ya da takdir almaları çok olası.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İkizler burcundaki dolunayın ardından, zihinsel alanda daha dengeli olmaya bakmalısınız. Bugünlerde beklenmeyen streslerle karşılaşabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyu duygusal konularda tepkisel davranabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili olaylar gelişebilir. Bir süredir kaçındığınız harcamaları yapmak durumunda kalabilirsiniz. Ani hesap işleri söz konusu olabilir.