Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

02 Ocak 2023 Akrep burcu yorumu

Gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Yeni sorumluluklar alabilirsiniz ve büyük bir cesaretle yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat bugün isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Hata yapmak istemediğiniz bir dönem ancak hiçbir zaman olmadığı kadar istekli ve kararlı olacaksınız ve girişimde bulunmak için harekete geçeceksiniz. Bazı gelişmeler yavaş olabilir veya üzerinizde baskı uyandırabilir fakat bugün iyimser ve anlayışlı davranacaksınız ve çevrenizi etkileyeceksiniz. Hem güçlü kişiler, hem de sevdikleriniz sizi destekleyecek. Duygularınızı etkileyici bir biçimde yansıtabilirsiniz ve kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Birisi yaptığınız işi kötümseyerek, kapasitenizi küçümsemeye çalışacak. Bu kişinin sizden ne istediğini anlamaya çalışın. Başkalarını baştan çıkarma yeteneğinizi öne çıkarabilecek ve kendi gizemli yollarıyla sizi cezbeden yeni bir kişide başarılı olacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Olumlu gökyüzü şimdiye kadar sizin yeteneklerinizi sergilemenize izin vermeyen nüfuzlu kimselerin desteğini verecek. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yabancılarla ilişkiler gündeminizi meşgul edebilir. Öğrenmek ve keşfetmek için zihinsel çaba gösterebilirsiniz. Yapacağınız veya yapmakta olduğunuz yolculuklar sizi mücadeleye zorluyor olabilir. Ailenizle ilgili konularda maddi anlamda sorumluluk almanız gereken konularla ilgilenebilirsiniz. Seçim yapma zorunluluğu içinde olabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyu arzuları gerçekleştirme, harekete geçme motivasyonunuz yüksek. Yersiz meraktan kaçınıp, duygu durumunuzu koruyun. Geçmişin yükünü yeni yıla yansıtmayın. Nitelikli sosyal gruplara dahil olabilirsiniz.