Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

14 Ocak 2023 Akrep burcu yorumu

Dikkatinizi çalışmalarınıza odaklayacaksınız ve çalışmalarınızda başarılı olacaksınız. Gelişmeler çok hızlı olmasa bile bu durum sizi rahatsız etmeyecek ve verimli bir gün geçireceksiniz. Ekip çalışmalarında başarılı olabilir, etkileyici ve önemli kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz. Veya güçlü kişilerden alacağınız teklifler üzerinde incelemeler yapabilir veya anlaşma ve sözleşmelerle ilgili detaylı araştırmalar yapabilirsiniz. Dikkatli ve kararlı tavırlarınız ile hem çevrenizin, hem de etkilemek istediğiniz kişilerin dikkatini çekeceksiniz. Bugün kendinizi başarılı hissedeceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Sizi hor görmüş ya da potansiyelinizi küçümsemiş birinden intikam alacaksınız. Canınız sıkılacak ve kendinize ait bir alan yaratmak için sevgilinize yalan söyleme isteği duyacaksınız.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün kâr artışı, geziler, tatiller ve kıyafetler için harcamalar görünüyor. Yıldız konumları mükemmel! Eğer tehlikeli işlerle meşgulseniz yıldızlar çok ihtiyatlı olmanızı tavsiye ediyor. Dengenizi kaybetmenize neden olabilecek ani değişiklikler olabilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay Koç burcunda ilerlerken, bazı zaman alan uğraşlar ve stresler söz konusu olabilir. Daha fazla hizmet ve hızlılık söz konusu.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sağlık sorunları, tedbirsizlik nedeniyle gelişen olaylar olabilir. Etrafınızdaki gerginlik sizi yorabilir. Ertelenmiş işler ve ilişkiler gündem olabilir. Dipte yatan duygular sert ifadelerle açığa çıkabilir.