Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

15 Şubat 2023 Akrep burcu yorumu

Zor bir haftayı problemsiz bitirmeyi başardınız. Önümüzdeki günler sürprizlere açık görünüyor. İş yaşamınızdaki yoğunluk sizi yeterince yorduğu için özel yaşamınızda huzur ve anlayış istiyorsunuz. Bu isteğiniz şimdilik hem aileniz, hem sevgiliniz tarafından karşılanıyor. Ama onların da sizden son günlerde göremediğiniz bazı beklentileri var.

Aşk:

Sizinle ilgili aldığı referanslar konusunda yeterli bilgi sahibi değilsiniz. Sonsuz güven duyguları içinde değilmiş gibi tavır takınması, sizden kaynaklı olmayan nedenlere de bağlı olabilir.

İş:

Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerlerin olduğunu bilmeniz sizi rahat davranışlar içine sokuyor. İş yerinizin size ihtiyacı var. Ama bu tam bir iş güvenliği anlamı taşımıyor.

Para:

Yakınlarınıza yeterli kazancınıza karşılık, yaşadığınız geçim zorluğunu anlatmakta güçlük çekiyorsunuz. Özel masraflarınızı kısıtlayamamanız, elinize geçeni anlamsız hale getiriyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sevgiliniz güven istiyor. Ona bu güveni verebilmeniz beraberliğinizi daha da anlamlı hale getirecek.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi durumunuzu, duygusal hayatınızı veya ekonomik konuları ilgilendiren başlıklarda yepyeni bir sayfa açılıyor ya da yepyeni başlıklar gündemde. Daha önce başaramamanız, yine başaramayacağınız anlamına gelmez. Tüm burçlar için gün geneli: Malum Sevgililer günü bugün. Sabahın ilk saatlerinde atılmayan mesajlar veya hediye sorunsalı problem yaratabilir. Dolayısıyla, sevgililere önerilerde bulunmam gerekirse, bir araya gelmek veya akşam programı yapmak için sabah saatlerini değil de(zira asabiyet var!), öğle sonrası saatleri tercih etmeleri ve Ay Mars karesinin ufak tefek aksiliklere, tartışmalara, sakarlıklara ya da kazalara neden olabilecek etkisinin sona ereceği 18.45 sonrası saatlerde bir araya gelmeleri olacaktır. ?

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmalar, görüşmeler ve ziyaretleriniz açısında oldukça hareketli olabilir. Yakın çevrenizdekiler ve kardeşlerinizle uğraşabilirsiniz.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizle duygusal işbirliği içinde olduğunuz zaman kendinizi çok mutlu hissediyorsunuz. Bugün çevresel sorumluluğunuzun farkındasınız. Yaptığınız bir takım işlerde, kişisel girişimciliğiniz size aktivite kazandırırken, olayları kısa sürede sonuçlandırmanın keyfini de yaşayacaksınız. Ay'ın konumu başarınızı destekliyor.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugünü kardeşinize ya da akran denilebilecek yakınlarınıza, yakın akrabalarınıza ayırın. Sevmek ile ilginizi göstermek arasındaki bağı ortaya koyun. Bu bir vazifeden öte hayata tatlı zamanlar katmak olarak bakın olaya.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.