Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

16 Mart 2023 Akrep burcu yorumu

Bugün pek çok bakımdan kendinizi güçlü ve zinde hissedeceksiniz. Çalışmalarınızın karşılığında başarılı olacaksınız ve ikili görüşmelerde üstün taraf olma başarısını kazanacaksınız. Bazı konularda yanlış kararlarınız olsa da kararlarınızdan çabuk döneceksiniz. Yeni başlangıçlar yapacak durumdasınız.

Aşk:

Aşk yaşamında bugün isteklerinizi gerçekleştireceksiniz. Görüntüde sevdiğiniz insanla güzel bir beraberliğiniz var fakat aslında durum daha üst boyutta.

İş:

İş yaşamınızda parlak bir gün sizi bekliyor. Yeniliklere açıksınız ve her bakımdan enerji dolusunuz. Yakında önemli bir iş seyahatine çıkacaksınız ve bunun hazırlığını önümüzdeki günlerde yapmanız gerekiyor.

Para:

Bugün bir dostunuz yüzünden gereksiz ve fazlaca bir harcama yapabilirsiniz. Zaten bu dostunuzu başınızdan atmadığınız sürece daha bütçenizi çok zorlarsınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazı konularda çevrenizdeki insanlara kendinizi ispatlamak zorunda hissediyorsunuz. Buna hiç gerek yok.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konularda, alışık olduğunuz yollar ve yöntemlerle ilerlemek isteseniz de, bu yöntemlerde geçmişte bazı sorunlar yaşadıysanız taktik, yöntem veya stratejileriniz üzerinde tekrar düşünmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ciddi konuşmaların yapılabileceği, önemli anlaşmaların şekillenmesi için kafa yorulabilecek bir haftaya giriyoruz. Zihnimizi ciddi konulara yoğunlaştırmamız gerekebilir. Merkür ve Satürn arasında oluşan olumsuz açı, önümüzdeki bir hafta boyunca iletişim problemlerine, ifade zorluklarına veya ikili ilişkilerde birbirimizi yanlış anlamamıza neden olabilir. İletişim kurmakta zorlanabilir, gereksiz endişelere kapılabiliriz. Farklı fikirlerin çatışması, dar görüşlü düşünceler ya da akla düşebilecek kötü fikirler veya kötü düşünen kişiler söz konusu olabilir. Bu süreçte, doğru anlaşıldığımızdan emin olmadan belli diyalogları sonlandırmamamız yararımıza olur. ?

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili planlar yapacağınız bir gündesiniz. Sabah saatlerinde olaylara karşı hoşgörüsüz olabilirsiniz. İşlerinizde yaşanacak yavaşlamanın sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. İlerleyen saatlerde sosyalleşmek isteyeceğiniz zamanlar var. Arkadaşlarınızla buluşmak, dernek işlerinizle ilgilenmek size keyif verecektir.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve entelektüel konularda aynı düşünce içinde hareket edeceksiniz. Bugün kardeşlerinizle ortak çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz.. Bugün, enerjinizi geçmiş deneylerden yola çıkarak yeni bir şekilde değerlendirme yoluna gidebilirsiniz.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Anne babalar çocuğunuzla ilgili konularda kararlar vermek sizi bugünlerde biraz zorluyor olabilir.İşin ucunda maddi bağlantılar olması belki de kararların sınırlı kalmasına sebep oluyor. Aileden görüş desteği alabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.