Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

10 April 2023 Akrep burcu yorumu

Aile ilişkilerinizi her zamankinden daha fazla önemsemeniz gerekliydi, Bu gerekliliği zaten çok net olarak görüyordunuz, çok isabetli davrandınız. Gündeminize yeni soktuğunuz bir konuyu biraz gecikmiş olarak ele aldığınızı düşünüyorsunuz. Haklı gibi görünseniz de, henüz bir şey kaybetmiş sayılmazsınız. Bu iş takibe değer görünüyor.

Aşk:

Kendinizi daha özenli davranmaya yöneltme niyetiniz, ona verdiğiniz önemi teyit ediyor. Hiç birbirinizi incitmeden sorunların üzerine gitme beceriniz harika.

İş:

Sergilediğiniz iş hacmi ile dikkati çekiyorsunuz. İş çevrenizde oldukça iddialısınız. Bazen fazla iddialı biri izlenimi vermeniz, tamamen sübjektif bir izlenim gibi görünüyor.

Para:

Hesabınızı iyi biliyorsunuz. Parasızlık endişesi yaşamak istemiyor, tedbirli davranıyorsunuz. Bir para tartışmanız var. Bundan uzak durmanız mümkün görünmüyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Size hoş bir teklif olarak gelecek yolculuğu kabullenmeniz halinde, iş hayatınızda bazı kayıplarınız olabilir.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konuların nasıl devam etmesi veya halledilmesi gerektiği konusunda herkesin fikrini alabilirseniz, işlerin daha hızlı aktığını ve ekip çalışması ya da iş birliği gerektiren konuların yoluna girdiğini görebileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Güneş arasında oluşan görünüm, bizim için önemli konularda kendimizi ifade edebilmemize olanak sağlayacak ve bu olayın bizim için önemini fark etmemize ön ayak olacaktır. Zihnimiz açık. Kendimizi ifade etmenin yollarını rahatça bulabilir, karar almakta zorlanmayıp, açık zihnimiz sayesinde belli konuları daha çabuk kavrayabiliriz. Özellikle akşam üstü saatlerinden itibaren bu saydığım durumlar daha net kendini gösterebilir. Zira, o saatlere kadar Ay?ın boşlukta olması kısmen de olsa kararsızlık, isteksizlik veya belirsizlik nedeni olabilir ve işlerin daha yavaş akmasına sebebiyet verebilir. ?

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarla ilgili gelişmeleriniz bugün gündeminizi etkileyebilir. Uğraştığınız işlerde kişisel yeteneklerinizi kullanmak isteyebilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız destekler işlerinizi kolaylaştırabilir. Gün içinde yaptığınız planları uygulayamayabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde biraz daha depresif ruh haline bürünebilirsiniz.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Cesaret isteyen işler artık sizi bekliyor. Seçtiğiniz konularda ömür boyu sürecek başarıların altına imza atabilirsiniz. Yatırımlarınızı yaparken eşinizi ve partnerinizi de, kollamak zorundasınız.. Bazılarına göre, fazla bencillik ve bireysellik gibi algılanabilir fakat sizin başarılı olmanız için böyle bir davranış biçiminize ihtiyacınız var.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Transfer işleri, arabuluculuk meseleleri, ticari görüşmeler, toplantı ve buluşmalar açısından verimli bir gün. Hizmet sunacak birinin arayışındaysanız bugün şansınız yüksek. Hayatınızı kolaylaştıracak alternatifler gelebilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.