Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

26 April 2023 Akrep burcu yorumu

Sabah saatleri bazı gerilimler yaşamaya uygun etkiler altında olacaksınız ancak bu durumun sizi motive edici etkisi de olacaktır. Özellikle sabah bazı yeni başlangıçlar yapabileceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz ve sizi net sonuçlara ulaştırabilecek çalışmalar yapacaksınız. Kendinize olan güveniniz artıyor ve yeni girişimler yapabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artıyor ve olayların gelişimine hakim olmayı başaracaksınız.

Aşk:

Aşk yaşamınızda daha çok durumunuzu korumaya çalışacağınız ve yeniliklereden kaçınacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiye düşüncelerinizi tam olarak anlatabileceksiniz. Duygularınız dengeleniyor ve kararlarınızda iradeli davranmayı başaracaksınız. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz. Duygusal anlamda sabah saatleri bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz.

İş:

Oldukça enerjiksiniz ve enerjinizi doğru kullanabiliyorsunuz. Düşünceleriniz açık ve pratik ve hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı başarıyorsunuz ve bu iş yaşamınızda size küçük başarılar kazandırabilir. Çevrenizdeki insanların fikirlerini dinleyecek ama kendi fikirlerinizi kabul ettirmeyi başaracaksınız. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz.

Para:

Maddi konularda genel anlamda başarılı olacağınız ve gelir gider dengenizi ayarlayabileceğiniz bir gündesiniz. Elinizdeki imkanları olumlu bir şekide değerlendirebilir ve kendinize yeni gelir kaynakları bulabilirsiniz. Maddi konulardaki girişimlerinizi öğleden sonraki saatlerde yapmalısınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazı gelişmeler keyfinizi yerine getirecek ve moralinizi düzeltecektir. Bir süredir devam eden bir sorununuzu bugün zorlanmadan çözebilirsiniz.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Neler olup bittiğini anlamakta zorlanabileceğiniz, bazı kişilerin ne yaptığının farkında olmadığı sonucuna varabileceğiniz bir hafta sonu. Ani durumları doğru yönetebilmek için esnek olmak ve planları gevşek tutmak daha doğru olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). ?

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Duygusal alanda bazı sürtüşmeler ve inatlaşmalar olabilir. Ancak bugün aynı zamanda kendinizi ortaya koymak isteyeceksiniz.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün ay tepe evinizde ilerlerken, üstünlük duyguları içinde olabilirsiniz. Toplumsal konulara eğilim gösterme ihtiyacı içindesiniz. Ailenizin sorunları önem kazanıyor. Özellikle annenizle ilgili bir takım olaylar yaşayabilirsiniz. İşinizle ve ailenizin problemleri arasında kalmak istemiyorsanız, bugün zamanınızı dengeli bir şekilde kullanmalısınız.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün hiç ummadığınız bir yerden ek bir ödeme ya da unuttuğunuz eski bir alacak meselesi gündeme gelebilir. İşinizin, emeğinizin karşılığı olan paranın dışında bonus niteliğinde bir para sizi bugünlerde çok sevindirecek.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.