Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

30 April 2023 Akrep burcu yorumu

Bugünlerde aldığınız bazı kararlar için pişmanlık duyuyorsunuz. Çok düşüncelisiniz. Bugün zamanınızın çoğunu kendi başınıza geçirebilirsiniz. Düşünmek , yaptığınız hataları bir şekilde düzeltmek istiyorsunuz. Aileniz size destek olmak istiyor ama siz onlara karşı çıkıyorsunuz.

Aşk:

Aşk yaşantınızda hiç bir gelişme yok. Hoşlandığınız biri var fakat onunla konuşmaya cesaret edemiyorsunuz. O sizin ona karşı hissettikleriniz hakkında hiçbir şey bilmiyor.

İş:

İş konularında çok rahatsınız. İşinizi seviyorsunuz ve çalışkanlığınızla göz dolduruyorsunuz. Son günlerde tatile çıkma fikri sizi iş konularından uzaklaştırıyor biraz.

Para:

Ödemeniz gereken bir borcunuzu ödemeyi sürekli unutyor ya da ihmal ediyorsunuz. Bugün bu konuyal uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Son günlerde çok dalgınsınız. Yapmanız gerken işleri yapmayı unutuyorsunuz. Yapacağınız işleri bir yere not ederseniz bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde, iş birlikleriniz, ortaklıklarınız veya partnerinizle ilişkileriniz yenileniyor ya da çevrenize yepyeni kişiler katılıyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sosyal konuların önem kazanacağı bir gündesiniz. Gün içinde uğraştığınız işlerle ilgili bazı tamamlanması gereken konuları halledebilirsiniz. İlişkilerde bilemediğiniz konular gündeminizi etkileyebilir. Kontrolünüzü kaybetmemeye özen göstermelisiniz. Akşam için keyif aldığınız insanlarla programlar yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal konularda cesur davranışlar içindesiniz. Karşıt eviniz Boğa'da ilerleyen Güneş , en az kendiniz kadar özgür kişilerle birlikte olmanızı sağlıyor. Bugün, partnerinizle birlikte kişisel ve özel çalışmalar içinde olmak isteyebilir ve onun fikirleri ile çarpışmak zorunda kalabilirsiniz. Kendinize her konuda güveniyorsunuz.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Hayatınızı paylaştığınız kişiyle, eşinizle aranızda duygusal anlamda yakınlık kurma ve karşılıklı özveride bulunma adına hevesli olacağınız günlerdesiniz. Aranızdaki sevgi bağının kıymetini anımsama fırsatı olabilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.