Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

26 May 2023 Akrep burcu yorumu

Gün içerisinde çevrenizdeki insanlarla devamlı iletişim içerisinde olacaksınız. Hiç bir zaman gerçekleşmeyeceğini düşündüğünüz bir olay bugün aniden karşınıza çıkacak ve sezgileriniz bu konudaki kafanızı kurcalayan şeyleri çözmenizde yardımcı olacak. Böylece kendinizi ruhsal yönden daha iyi hissedeceksiniz. Bir süre için ailenizden ayrı kalabilirsiniz. Onlardan ayrı kaldığınız bu günlerde ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.

Aşk:

Bugün aşk yaşamınızda olumlu gelişmelerin etkisinde heyecanlı anlar yaşayacaksınız. Sevdiğiniz insanla yeri geldikçe akıllıca iletişim kurabiliyordunuz, duygularınızı dürüstçe sergiliyorsunuz. Belki de romantizme bu kadar önem vermeniz yüzünden partneriniz sizi herkesten üstün tutuyor ve aşkınız ilk günkü heyecanıyla devam ediyor.

İş:

Bugün iş hayatınızda bazı sorunları çözmek size huzur getirdi. Kendinizle barışık olduğunuz zamanlar sinirlerinize de hakim oluyorsunuz. İşinize istikrarlı yaklaşımlarınız işlerinizi zamanında tamamlamanıza neden oluyor.

Para:

Maddi konularda gereksiz harcamalar yapacaksınız. Planlarınızda olmayan gelişmeler yaşayacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İşlerinizdeki yoğunluk ve kendi iç dünyanıza yönelik yaşamanız sizi sosyal çevrenizden iyice kopardı.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konulardaki pozisyonunuzu veya ilerlemenizi değerlendirirken tuhaf yöntemler seçiyor olabilirsiniz. Bu esnada yanlışları ya da yanlış yapan kişileri temize çıkartmaya çalışmak yerine, sabır gerektiren, ama sonu verimli olan planlar yapmak daha doğru olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Neptün?le olumsuz açı yapıpı, yarın, geri giden Merkür?le bir araya gelecek olan Mars, plansız, tedbirsiz veya detaylara odaklanmadan yapılabilecek işlerde sıkıntılara neden olabilir 7 gün boyunca. Her tür aldanma, yanılma, yanıltılma riskine karşı tedbirli olmakta hareket etmekte fayda var. Dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar, konsantrasyon bozuklukları veya bazı durumlarda zehirlenmeler de bu açının diğer bir etkisi olabilir. Bir an bir şey yapmaya karar verip birden yerinizden kalkamayacak durum alıyorsanız, sebebi Neptün. Dün yazdığım ilişkilerde gerilimi, ani hareketleri, asiliği veya aşırı özgürlük arzusunu tetikleyen etkiler de devam ediyor(yazıyı adresinden ya da hurriyetsosyaldeki )bulabilirsiniz. Günü basit planlar yaparak geçirmek lazım. ?

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizdeki olaylar gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde iletişim eksikliğinden sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Abartılı şekilde tepki vermemeye özen göstermelisiniz. Gün içinde işlerinizi toparlamak için çaba sarf edebilirsiniz. İlerleme hissi içinde engelleri aşmak için kendinizi güçlü hissedeceğiniz zamanlar var.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün Ay,Başak'ta ilerliyor. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmalısınız. Yaratıcı yönleriniz ön planda olacak. Duygusal konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Merkür'ün İkizlerde geri gidişiyle fırsatların ayağınıza gelmesine rağmen enerjiniz ve bulunduğunuz konum yetersiz kalabilir. Ayak kaslarınızı güçlendirmelisiniz.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.