Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

03 July 2023 Akrep burcu yorumu

Büyüklerinizle ilişkilerinizin önem kazandığı bir zamandasınız. Otoriter kişiler ve devlet kurumları ile zıtlaşmaya girmeseniz iyi olur. Aynı düşünceleri paylaşmasanız da iyimser ve saygılı tavrınız ilişkilerinizde ortaya çıkan gerginliğini aşmanıza yardımcı olacak. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve eski dostlarınız ile görüşebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar ve duyduklarınız kafanızı karıştırabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Tartışmalardan uzak durun ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırın.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Sizi değerinizi gösterebileceğiniz başarılı, yeni bir yola sürükleyecek biriyle tanışacaksınız. Partnerinizle henüz yaşadığınız bir tartışmayı çözüme ulaştıracaksınız. İnatçılığınızla onu daha fazla tahrik etmemeye çalışın.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Ufak bir kararsızlık bazı projeleri yavaşlatabilir. Durumu dramatize etmeyin; unutmayın ki yıldızlar sizinle. Sabırlı olun. Eğer tehlikeli işlerle meşgulseniz yıldızlar çok ihtiyatlı olmanızı tavsiye ediyor. Dengenizi kaybetmenize neden olabilecek ani değişiklikler olabilir.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz işlerinizle ilgili kariyerinizde daha hırslı olmanız olasıdır. Hayalinizdeki kariyer için harekete geçebilir ve beklenmedik kariyer değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Yapmış olduğunuz iş, bir gruba hitap ediyor olabilir. Atmış olduğunuz adımlarla güçlü destekler görmeniz mümkündür. Sorumluluklarınız artıyor.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün evinizde dinlenmek isteyebilirsiniz. Özel hayatınızda kendinizi mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Ailenize dair sorumluluklarınızın bilincindesiniz. Bu, size puan kazandıracak.