Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

09 August 2023 Akrep burcu yorumu

Güne istekli başlayacaksınız ve güçlü tanıdıklarınız ile görüşeceksiniz. Çok büyük istekleriniz ve olabileceklerden daha büyük beklentileriniz olabilir. Sabırsız ve tahammülsüz olabilirsiniz fakat acelecilik yüzünden önemli ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz. Dikkatinizi yükseltin ve dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olun. Bu arada yapacağınız sözleşmeler ve alacağınız sorumluluklar ile ilgili aceleci davranmayın. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Aslında şanslısınız fakat dikkat dağınıklığı yüzünden şanslı durumu şanssızlığa dönüştürmeseniz iyi olur. Bu arada karşılaşmak istemediğiniz eski tanıdıklar ile karşılaşabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

İş yerinize canlılık getirecek bir etkinlik sayesinde enerji ve neşe saçacaksınız. Bir şeyler planladığı gibi yürümüyor, ancak sevgilinizden büyük bir şefkat göreceksiniz ve her olayda sorumluluğunuza ortak olacak.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Ufak bir kararsızlık bazı projeleri yavaşlatabilir. Durumu dramatize etmeyin; unutmayın ki yıldızlar sizinle. Sabırlı olun. Kendi işinizde çalışıyorsanız, yıldızlar işinizi büyütmenizi mümkün kılacak ve yeni yatırım ve imtihanlarda başarıyı sağlayacaklar.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha çok çaba sarf ederek başarılı girişimlerde bulunmanız olasıdır. Kendinize yönelik kişisel işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Evinizi daha konforlu bir hale getirmek için keyifli bir alış – verişe çıkabilirsiniz. Şık ve lüks objeler, eşyalar dikkatinizi çekecektir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Fikirlerinizde iniş çıkışlar yaşanabilir. Bugün minik duygusal krizler yaşayabilirsiniz. İş alanlarınızda atlmamanız gereken konular olduğunu biliyorsunuz ve bunlara çözümler üretebilirsiniz, biraz daha sakin adımlarla ilerleyin.