Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

20 March 2024 Akrep burcu yorumu

Kendinize gösterdiğiniz ilgiyi saklamanıza gerek yok. Herkes tarafından yeterince tanınıyorsunuz. Yarı güvenle baktığınız ilişki ve konularda hem güven hem haz bulabilirsiniz. Yakınlarınızın işlerinizdeki aşırı yoğunluğunuz konusundaki eleştirilerini yabana atıyorsunuz. Çünkü son günlerde yaşamınıza giren ve çok zamanınızı alan sosyal faaliyet size enerji depoluyor.

Aşk:

Yeni gelişen iletişim sorunu tek taraflı değil gibi. Birtakım düzeltmeler için, kendi payınıza düşenleri görmeli ve onun önerilerinize sürekli kapalı oluşunu daha gerekçi nedenlere bağlamalısınız.

İş:

Yarım bırakılmış, ertelenmiş çözümsüzlükler sizin tarzınız değil. Son zamanlardaki durgunluk, sizin dışınızda hemen herkesin konumunu etkiliyor. Siz ise vazgeçilmezliğinizi sürdürüyorsunuz.

Para:

Zengin gönlünüz, bütçeniz için temel bir tehlike. Zarar gördüğünüz, kaçınmanız gereken birtakım ilişkiler söz konusu. Bugün yine, para harcamakla harcamamak arasında kararsızlıklarınız olacak.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İkili ilişkilerdeki iletişim sorunlarında biraz kolayca vardığınız yargılar var. İnsanlara kendilerini size anlatabilme fırsatı tanımalısınız.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

(+/- 1 ay) İçerisinde, Balık burcunda meydana gelen Güneş tutulması nedeniyle, yaratıcılık içeren işler, projeler ya da sevgi temalı ilişkiler yenileniyor. Yaşanabilecek gelişmeler verimini yitirmiş, ama bir türlü gereken karar verilmemiş başlıklarda (iş, plan, hedef veya ilişki)kararları da gündeme getirebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Balık burcunda gerçekleşen Güneş tutulması ve yeni ay, ucu açık kalmış konuların tamamlanmasını gerektirebilir, bitirilmesi gereken işleri hatırlatabilir ve yeni başlangıçlar yapılması için önümüzü açabilir. Özellikle yardımlaşma veya yardım kuruluşlarıyla birlikte hareket etme türünde başlıklarda ya da spritüel konularda belli girişimlerde bulunabileceğimiz, fedakarlık yapmaktan ve başkalarının yaralarına merhem olmaktan mutluluk duyacağımız bir süreçteyiz. Bazılarımız hayatlarında ne kadar alıyorum ne kadar veriyorum sorgulamalarını arttırabilir. Bugün burç yorumlarınızda tutulmanın burcunuza etkisini ele aldım. (+/ - 1 AY) yazmasının nedeni, etkilerin bir ay önce kendini hissettirmesi veya bir ay daha hissettirme ihtimali olması olasılığıdır. ?

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortaklı para durumlarınızla ilgili dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Endişeli olduğunuz konular gündeme gelebilir. Duygusal yönden bağlayıcı konular söz konusu. Kriz yaratacak durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Olaylara karşı fevri hareketlerde bulunmamanız sizin için iyi olacaktır. Akşam saatlerinde işlerinize daha fazla yönelebilirsiniz.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerle güç birliği içinde olacaksınız. Yönetici ruhunuzun atağa kalktığı bir gün. Farklı kişiliğinizin ön plana çıkmasıyla düşüncelerinizi istediğiniz gibi paylaşabileceksiniz.Bugün sosyal yaşantınızın olumlu yönlerini baskın bir kişilikle sergilerken, isteklerinizdeaşırıya kaçmamalısınız.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.