Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

21 April 2024 Akrep burcu yorumu

Genel anlamda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz. Hayatınızla ilgili olayları ve gelişmeleri gözden geçirebilirsiniz. Beklentileriniz doğrultusunda gelişmeler olacaktır. Düşüncelerinizi ve duygularınızı çevrenizdeki kişilere olumlu olarak aktarma eğilimindesiniz. Tüm davranışlarınızda istikrarlı olacaksınız ve enerjinizi sizin için öncelikli alanlara kanalize etmeyi başaracaksınız. Küçük bir fırsatı iyi değerlendirirseniz sizin için çok olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz. Alacağınız kararlar sizin için oldukça verimli olacaktır.

Aşk:

Duygusal açıdan daha çok sabit yaklaşımlar içinde olacaksınız. Sevdiğiniz insana karşı açık davranacaksınız ve iletişimleriniz son derece uyumlu olacaktır. Daha çok duygusal güvence ihtiyacı içinde olacaksınız ve yaşamınızda yenilikler yapmaktan kaçınacaksınız. Çevrenize daha ılımlı yaklaşımlar göstereceksiniz ve bazı sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Duygusal yaşamınızda kendinizi mutlu hissetmeniz tüm yaşamınızı olumlu olarak etkileyecektir.

İş:

İş yaşamında bazı başarılar kazanabilir ve maddi olarak kazançlar elde edebilirsiniz. Düşünceleriniz pratik ve verimli olarak çalışacaktır. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz ve işlerinizi belli bir düzen doğrultusunda sürdürebileceksiniz. Daha çok uzun vadeli çalışmlara yöneleceksiniz. Gelişmeler karşısında oldukça soğukkanlı yaklaşmayı başaracaksınız. Size yakın biriye görüş alışverişinde bulunabilir ve yeni fikirler geliştirebilirsiniz. İşinizle ilgili olarak başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz.

Para:

Maddi konularda oldukça başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve finansal yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Size maddi kazançlar getirici yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün sabırlı tutumlarınızı ve planlamadaki başarınız sizin için önemli olacaktır. Maddi konulardaki fırsatları iyi değerlendirin.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde veya iş birliklerinizde sabrınızın zorlanabileceği bir sürece giriyorsunuz. Her yıl belli dönemlerde benzer olaylar yaşandığı için en önemli özelliğiniz olan sabrınızı, kısa bir süre için doğru kullanmanızda fayda var. Tüm burçları ilgilendiren gün geneli: Geçtiğimiz hafta Boğa burcuna geçen Merkür?ün ardından bu hafta da Güneş Boğa burcunda geçiş yapacak. Mars?ın da 12 Mayıs tarihine kadar bu burçta olacağını düşünürsek, toprak, tarım, mal mülk, maddiyat, güvenlik, değer verdiğimiz konularla ilgili başlıklar, tutkular, sahiplenme ve korumacılık türünde durumlar ön plana çıkabilir. 25 Nisan ve 13 Mayıs aralığı bu anlamda ülke olarak da zorlu durumlarla mücadele etmemizi gerektirebilir. Öfke katsayısı genelde yükselmekle birlikte, özellikle bu hafta, Boğa burçları başta olmak üzere, Oğlaklar, Başaklar ve yükselen burçları bu burçlarda olanlar için oldukça güzel ve verimli bir hafta başlıyor diyebiliriz. Sabit burçlarda bulunan Akrepler, Kovalar ve kısmen Aslanlar ise, genel anlamda Boğa burcundaki gezegen toplanması nedeniyle ufak tefek gerilimler hissedebilirler(25 Nisan ? 13 Mayıs ağırlıklı). Önemli bir durum değil, sadece belli belirsiz gergin hisseden okuyucularımız olursa, bu geçici nedeni bilmeleri için yazdım, o kadar. Yoksa, özellikle bu hafta gelişmeye ve ilerlemeye açığız. Hepinize iyi haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın?

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Karşınızdaki insanlarla denge içinde olmak isteyeceğiniz zamanlar var. Maddi kaynaklarınızla ilgili değişikliklere gidebileceğiniz bir gündesiniz. Uğraştıran durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İşlerinizde çaba sarf ederek daha fazla ilerlemek isteyeceğiniz zamanlar olabilir.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Karşınızdakine güven duymakla ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Herkesin sizin kadar hevesli ve sorumlu olmasını beklemeyin. Bu güven sorunu size zarar verebilir. İnanın. Sizi bu konuda daha önce yormuş biri ile başlayın.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.