Akrep

Akrep burcu yorum arşivi

27 April 2024 Akrep burcu yorumu

Zihinsel olarak oldukça aktif olacağınız ve bir çok düşüncenizi somutlaştıracağınız bir gündesiniz. Pişmanlık duyduğunuz yada kendinizi suçlu hissettiğiniz konular olabilir. Bu konularda bugün kendinizi rahat hissedecek ve kendinizle barışık olacaksınız. Akşam saatlerinde bir davete katılabilirsiniz.

Aşk:

Aşk yaşantınızda sorunlar hala devam ediyor. Sevgilinizle ne kadar konuşsanız da bu sorunları ortadan kaldırmayı başaramadınız. İlişkinizde ayrılık gibi bir durum gerçekleşebilir.

İş:

İş yaşamınızda sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağınız bir gündesiniz. Tamamlamadığınız yada ihmal ettiğiniz işlerle uğraşabilir ve oldukça yorulabilirsiniz.

Para:

Maddi konulardaki endişelerinizde haklısınız. Bugün yatırım konularında birileriyle görüşebilir ve onların fikirlerini alabilirsiniz. Harcamalarınızı kısmanızda fayda var.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün yapacağınız ödemeler yüzünden maddi durumunuzda bir bozulma olabilir. Hazırlıklı olmalısınız.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişiler bazı sorulara cevap arıyor olabilirler ya da iki gün boyunca bazı konuların kendilerine etkisini sorgulayan ve cevapları bulmakta güçlük çeken kişilerle karşılaşabilirsiniz Siz bu konuların dışında kalmaya çalışmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay?ın Boğadaki Mars ve Merkür?le olumsuz açıları gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar fikir çatışmalarına, içsel huzursuzluklara veya aceleciliğe bağlı hatalara(sütlü çay denerseniz şaşmayın!), sakarlıklara veya ufak tefek kazalara neden olabilir. Belli belirsiz bir huzursuzluk hissedilebilir. Ancak, çalışanlar öğle tatilinden döndüğünde(en geç 15.00 gibi) kendilerini daha rahat koşullar bekliyor olacaktır. Akşam saatlerinde ise, boşlukta olan ay kararsızlıkları, konsantrasyon eksikliklerini ve belirsizlikleri gündeme taşıyabilir. Neyse ki, Venüs ve Uranüs arasındaki etkileşim ilişkilere ve yaratıcı alanlardaki çalışmalara ufak tefek sürprizler veya hoşluklar ekleyebilir. ?

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda uğraştığınız işlerle ilgili temelleri sağlamlaştıracağınız bir gündesiniz. Kendinize duyacağınız güven ile hedeflerinize daha kolay ulaşabileceksiniz. Gün içinde ailevi konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde gergin zamanlar yaşayabilirsiniz. Olayları büyütmeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Değişik ve farklı fikirler üretebileceğiniz ilginç günlerinizden birini yaşıyorsunuz. Duygusal değişimlerin siz de yarattığı komplikasyonları önlemek elinizde. Yollarla ilgili yapacağınız araştırmaların size sağlayacağı avantajları göz ardı etmemelisiniz. Bugün, bazı konularda acele karar vermemeli ve bulunduğunuz kariyerinizi düşünmelisiniz.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün yapılması gereken işleriniz konusunda hayatınızı kolaylaştıran insanlar devreye girecek. Hizmet almakta ve gönüllü destek sağlamakta zorlanmayacaksınız. Bu sizi rahatlığa itmesin. Sizin eforunuzu da görmek isteyecekler.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.