Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

27 Ağustos 2020 Aslan burcu yorumu

Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler sizin istediğiniz gibi olmayabilir veya sevdiğinizin beklediğinden daha farklı davranabilirsiniz. Fakat sevdiğinize beklentilerinizi anlatabilirsiniz ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Ancak kıskançlıklıklar ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Karşılaştığınız olaylar bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor olabilir. Ayrıca içinde bulunduğunuz koşulları değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için önce tarzınızı ve bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor. Sabırlı olun. Dışarı çıkmak, farklı ortamlar ve ilginç kişiler ile karşılaşmak keyfinizi yerine getirecek.    

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bir arkadaşınızın destek talebine olumlu yanıt verebilirsiniz. Ancak bu kişinin sorunuyla ilgilenirken hiçbir noktayı göz ardı etmeyin. Aksi takdirde, konu, düşündüğünüzden daha karmaşık hale gelebilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İnsanların gözü üzerinizde olabilir. Özgüveninizin tam olmasını değerlendirin ve tüm becerilerinizi ortaya koyun. Başaracaklarınız, ileride son derece önemli kazançları getirecek şartları yaratabilirler.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygusal nedenler ve hassasiyetler gündeme gelebilir. Kendi duygularınızı daha iyi anlamaya gayret edin.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İlişkilerinizle ilgili ani kararlar vermeyin. Bazı konularda dostlarınızdan yardım almak isteyebilirsiniz. Net görmekte zorlandığınız konular olabilir.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden hayatınızdaki kadın figürler, anneniz ve eğer siz bir erkekseniz eşinizle ilgili konularda belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. İlişkilerde yeni kararlar almamanız gereken ve yaşayacağınız her duyguyu normal ve insana özgü olarak kabul etmeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda veya paraya dayalı işlerinizde konuşmalar gündemde olacak. Bugün hislerinize güvenmeli, doğru zamanlarda doğru hamleler yapmalısınız. Günlük işlerinizi düzene sokmakta zorlanmalar oluşabilir.