Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

10 Eylül 2020 Aslan burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve günün ilk yarısı sizin için hareketli geçecek. Sevdiğiniz ile ilgili karmaşık duygularınız olabilir fakat bunun üzerinde fazla durmayacaksınız ve dikkatinizi kendi isteklerinize odaklayacaksınız. Sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Yabancılar ile kuracağınız ilişkiler hayata bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olabilir ve olaylara çok daha farklı açılardan bakabilirsiniz. İlişkilerinizi sorgulayabilirsiniz ve özellikle yakınlarınızın yaşadığı ilişkiler duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Fakat kendinizi daha özgür hissettiğiniz bir dönemdesiniz ve eskiden önemsediğiniz şeyler sizi rahatsız etmeyecek. []

Aslan burcunun bugün genel durumu

Partnerinizin tüm desteğini arkanıza alacağınız bir gündesiniz. Tüm sorunlarınızı ona açın ve size yol göstermesini isteyin. Bugün çözüm üretemeyeceği problem yok gibi.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Partnerinizin tüm desteğini arkanıza alacağınız bir gündesiniz. Tüm sorunlarınızı ona açın ve size yol göstermesini isteyin. Bugün çözüm üretemeyeceği problem yok gibi.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde, çocuklarla ilgili tamamlanması gereken konular olabilir. Öğleden sonra da boş durmayabilir, kendinize yeni uğraşlar çıkarabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çevrenizdeki kişilerle uyumlu ilişkileriniz var. Ancak kendinize küsüp ara sıra mutsuz olduğunuzu yüzünüze yansıtmamaya çalışın.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca toplum içinde yetenekleriniz ve çalışmalarınızla ön plana çıkarken, aileniz, kurumlar ve çalışma arkadaşlarınızdan daha fazla destek görebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde dikkatli olunması gereken bugün, hayatınızdaki erkeklerle güç mücadelesine girmemeye ve ev alım satımı gibi bir işiniz varsa ertelemeye çalışmanız faydalı olacaktır.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Çocuğunuz ve aşk hayatınızdaki önemli sorumluluklar, maddi konularda sizi zorlayabilir. Öte yandan, maddi konularla ilgili günlük hayatın akışında da birtakım problemler ortaya çıkabilir. Bugün sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.