Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

12 Eylül 2020 Aslan burcu yorumu

Sürprizlerden etkilenebilirsiniz ve olaylar beklediğinizden çok farklı gelişebilir. Ancak makul olmalı ve hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Bugün arkadaşlarınız ile bulaşabilir ve keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve baskı duygusu hissedebilirsiniz. Fakat saygın çevreler ve özellikle sizin saygı duyduğunuz kişilerin desteğini alacaksınız ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular hissedeceksiniz ve hoş teklifler ile karşılaşacaksınız. Bu arada yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almanız mümkün. []

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bugün, sosyal hayattan uzaklaşabilirsiniz. Kendi içinize kapanma eğilimine girmeniz mümkündür. Kendinize ayırdığınız zamanlarda çeşitli düşüncelere dalabilir veya evinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Aklınızın iş yaşamınız üzerinde yoğunlaşabileceği bir gün geçireceksiniz. Ertelemiş olduğunuz mesleki sorumluluklara odaklanabilir, eski konuları masaya yatırıp kendi içinizde çözüm arayabilirsiniz.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Ortaklı konularda dikkatli davranmanızda fayda var. Mücadele etmeniz gereken koşullar gündeme gelebilir. İfade etmekte zorlandığınız konular sizi gün içinde zor durumlara düşürebilir. Ani duygusal değişiklikler yaşayacağınız olaylar gündeme gelebilir. Öğleden sonra işlerinizde kararsız davranabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İsteksizlikleriniz bazı işlerinizi aksatmanıza sebep oluyor. Bugün büyük bir sevinçle güne başlayabilir ve sevdiklerinizde mutlu etmelisiniz.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde muazzam olumlu destekler alırken, sosyal ortamlar ve davetlerde yer alabilir, eğitim öğretim ve görüşmelerden yana fırsatlar elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda teklif ve davetlere açık olduğunuz bir zamandasınız.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bayrama yapılması gereken işlerinize kanalize olarak başlayabilirsiniz. Özel ilişkileriniz önemli olacak. Harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız. Agresif tutumlardan kaçının.