Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

07 Ekim 2020 Aslan burcu yorumu

Güne heyecan ile başlayacaksınız. İlginç ortamlar ve değişik çevrelerde kendinizi istediğiniz gibi gösterebilirsiniz. Her haliniz ile etkileyici olacaksınız. Sürpriz aşklar yaşayabilirsiniz ve aniden aşık olacağınız kişi ile karşılaşabilirsiniz. Yaratıcılığınızın yükseldiği bir gün ve özellikle sabah saatlerinde yaratıcılığınızı sergileyebilirsiniz. Farklı organizasyonlara katılabilir, seyahat programları yapabilirsiniz. Hatta yolculuk yapabilir ve daha önce gitmediğiniz ilginç yerleri keşfedebilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir. []

Aslan burcunun bugün genel durumu

Her fikre açık olacaksınız ve iyi yatırımlar yapacaksınız, özellikle de kendi şirketiniz varsa. Romantik bir ortam ve sizi uyaran çok sayıda pozitif etken var. İleriye yönelik düşünmeye yatkın olacak ve yaptığınız her şeyde sevgilinizi de dahil edeceksiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlardan en iyi şekilde istifade etmek için iyi bir gün; huzursuzluk ve sabırsızlığa sebep olabilirler ancak aynı zamanda size inisiyatif ve motivasyon verecekler. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fark edilmek, övgü dolu sözcükler duymak sizi motive edecek. Ama siz bunları hep istiyorsunuz. Sahip olduklarınızla şu an yetinmelisiniz. Daha fazlası sorun yaratabilir.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınızda, işlerinizin tanıtımında ve çocuklarınızla ilişkilerinizde muazzam iyicil destekler alırken, bu alanlarda ani ve sürpriz başlangıçlar yaşayabilir, olumlu haberler alabilir, ayrıca gün içinde spora vakit ayırabilirsiniz. Akşam saatlerinde geçmiş ve geçmişe ait konuların üzerinde durmamanız gereken bir süreç sözkonusu olacak.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizdeki insanlarla yapacağınız kısa vadeli planlar devrede olacak. Aile yaşamında ya da profesyonel hayatta herkesin işine koşturmanız gerekebilir.