Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

04 Kasım 2020 Aslan burcu yorumu

Gün içinde karmaşık duygu ve düşünceler içinde olabilirsiniz. Bazı karşılaşmalar eski dostlarınızı size hatırlatacak. Yolda karşılaştığınız kişiyi çok eski bir tanıdığınız olduğunu düşünerek yanına gidebilir ve sonra o olmadığını anlayabilirsiniz. İlişkilerinizi düşünürken eski sevgiliyi veya çocukluk aşkınızı hatırlayabilirsiniz. Bu arada projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Çevrenizdeki bazı kişilerin davranışları üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olabilir fakat çözümleyici bir tavır içinde olun ve sorunların üzerine gitmekten kaçının. []

Aslan burcunun bugün genel durumu

Özellikle bu dönem, her fırsatı değerlendirmek konusunda cesur davranacaksınız; sınırlarınızı biraz olsun aşacaksınız ve geliriniz de artacak. Yeni tanıştığınız bir kişinin sıcak ve kibar davranışları sizi çok etkileyecek ve onun ilgisini çekmek için elinizden geleni yapacak, muhtemelen pohpohlama tekniği kullanacaksınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. Eğer bir girişimi iseniz zorlu hedefinize ulaşabilmek için tüm liderlik niteliklerinizi göstereceksiniz. Yıldızlar girişiminize yardımcı olacak. []

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma hayatınız daha yoğun geçebilir. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte organize olmanız gerekebilir. Temel atmak istediğiniz konular için uygun bir gündesiniz. Hizmet aldığınız kişilerle aranızı iyi tutmanızda fayda var. Kadınlarla ilgili konulara hassas yaklaşmanızda fayda var. İlerleme kaydetmek istediğiniz işlerinize yönelebilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni tanıdığınız birine aşık olup onun her dediğini onaylayabilirsiniz. Ancak zamanla yanıldığınızı anlayabilirsiniz. Kalbiniz kırıktı. Bunu telafi etmeye çalışıyorsunuz aslında.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün yapacaklarınız veya yapmanız gerekenler adına güzel şanslara sahip olacaksınız. Aile hayatınızda yapmanız gereken günlük işlerinizi kolaylıkla halledeceksiniz.