Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

08 Aralık 2020 Aslan burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. İsteklerinizi ortaya koyarken acele etmeyin ve duygusal davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Bugün uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile karşılaşabilir, ilginç haberler alabilirsiniz. Kafanızı karıştıran her ne var ise, farklı çözümler bulabilirsiniz ve düşüncelerinizi değiştirmeyi başarabilirsiniz. Arkadaşlarınız, kardeşleriniz ve yakınlarınızın desteğini alacaksınız. Bugün çeşitli davetler alabilirsiniz ve bir süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Daha önce rahatsız olduğunuz konular hakkında fikirlerinizin değişmesine neden olacak haberler alabilirsiniz. []

Aslan burcunun bugün genel durumu

Düşüncelerinizi söylemekten kaçının, aksi takdirde patronlarınızdan birini kızdırabilirsiniz. Ani kararlar vermeyin, aksi takdirde ilişkinizin bitmesine sebep olabilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Sıra dışı bir ekonomik iyileşme öngörülüyor ki bu işleri hızlandırmak, gelir ve kredi talep etmek ve kültür ve tatillerle ilgili alışverişler yapmak için iyi olacak. Özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar çok olumlu bir konumda. Şans oyunlarında kazanma şansları çok yüksek ve ek kazanç sağlamaları öngörülüyor. []

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda sabırlı olmalısınız. Ortaklarınızla aranızı güçlendirmek isteyebilirsiniz. Bu konuyla ilgili bazı sıkıntılar gündeme gelebilir. Geleceğinizle ilgili konularda hızlı karar almak isteyebilirsiniz. Mücadele ettiğiniz şeylerde değişiklikler olabilir. Güçlü kişilerle yaptığınız görüşmeler sizi daha iyi yerlere getirebilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Geciken bir takım alacak-verecek işlerinizle başınızı derde sokabilirsiniz. Borçlarınızı ertelemek gibi bir lüksünüz yok. Bir an önce çözüme ulaşmalısınız.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda güzel etkileşimler altında olacaksınız. Paylaşımlarınızı hızlandırarak karşılıklı sevgi ve saygınızı artırabilirsiniz. Taşınmak için de uygun bir döneme giriyorsunuz.