Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

25 Aralık 2020 Aslan burcu yorumu

Güne heyecanlı ve huzursuz başlayabilirsiniz. Fakat yaratıcılık gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz ve ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen farklı konulara ilgi duyacaksınız. Bugün sürpriz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. İlginç teklifler alabilir, aniden karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirebilirsiniz. Fizik güç gerektiren işler yaparken kendinizi çok fazla yormayın ve enerjinizi yapıcı yönde kullanın. []

Aslan burcunun bugün genel durumu

Yakın arkadaşlarınızın anlayışına güvenebileceksiniz ve yenilenen bağlılığınızı ve çok istekli olmanızı zekice göstereceksiniz. Sevgilinizle hararetli bir tartışmaya girmekten kaçının. Alttan alın.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar belirsiz bir projeye çok fazla çaba sarf etmemenizi öneriyor. Bir tuzağa düşebilir hatta kendinizi bir sahtecilik durumuna düşmüş bulabilirsiniz. İkinci dekantta doğanlar için iş arkadaşları ile ilişkiler oldukça karmaşık olabilir ve engeller oluşturabilir. []

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eve yönelik harcamalar ve keyif veren konular var. Ancak duygusal alanda biraz daha dengeli ve esnek olmaya bakmalısınız.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

SEVDİĞİNİZ kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Tartışmalarınıza asla üçüncü kişileri dahil etmeyin. Suyu daha fazla tüketmeye çalışın.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, aile ortamınızda yapılması gerekenlere odaklanabilirsiniz. Ortaklaşa para konularında olumlu sonuçlara varabilirsiniz.