Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

28 Aralık 2020 Aslan burcu yorumu

Duygularınız yükseliyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için daha kuvvetli arzular duyuyorsunuz. Sevdikleriniz ve yakınlarınızın ilgisi moralinizi yükseltiyor. Sorunlarınızı anlatabilir, eski düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Aslında yaşam tarzınızı, hayata bakış açınızı ve daha önemlisi sizi rahatsız eden alışkanlıklarınızı değiştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Evlilik, ortaklık ve sorumluluk gerektiren konuları çok ciddiye alabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlı bir tavır sergileyebilirsiniz. Eski dostlarınız ile aranızdaki ilişkiler farklı boyutlar kazanabilir./p> []

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bugun içgüdünüze güvenmeyin ve sizden daha tecrübeli birinin yardımını isteyin. Her zaman imkansızı isteme inadınız yüzünden sevgilinizle aranızda bazı yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. Girişimciler bugün özellikle işletme konusunda çok dikkatli olmalılar. Net bir hareket planı yapmaya ve gözleriniz dört açmaya değer. []

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz bir gündesiniz. İşlerinizde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Günün ilk yarısında çocuklarınıza zaman ayırmanız gerekebilir. Akşama doğru çalışma arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir. Kardeşlerinize zaman ayırabilirsiniz. Ticari konularda net kararlar alabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygusal ve romantizme hasret görünüyorsunuz. Sosyal yaşamınızda her şey yolunda olsa da duygusal açlık içindesiniz. Sevdiğiniz sürpriz yapacak.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda sıkıntı yaşadığınız konular üzerine kafa patlatabilirsiniz. Akşam saatlerinde detaycı yapınız daha fazla öne çıkacak.