Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

04 Mart 2021 Aslan burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar sizi çok heyecanlandıracak ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Büyüklerinizin desteğine ihtiyacınız olabilir. Ancak onların size engel olduklarını düşünmeniz mümkün. Olayları fazla zorlamayın ve bu arada kendi davranışlarınızı gözden geçirin. Alıştığınız davranış biçimini değiştirmeyi başarırsanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Sanatçılar, gösteri dünyasının ünlü kişileri ve teknoloji ile ilgilenen kişiler dikkatinizi çekecek ve onların davranışlarından etkileneceksiniz. Böylece tarzınızı değiştirebilirsiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Çabalarınıza rağmen gelirinizin biraz düşmesine üzüleceksiniz ve bunun sebebini araştırıp, çözüm getirmeye çalışacaksınız. Çok etkileyici ve çekici olacaksınız; etrafınızdakileri tavlamak kolay alacak ve eğer bekarsanız yeni bir ilişkiye başlayacaksınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. Girişimciler bugün özellikle işletme konusunda çok dikkatli olmalılar. Net bir hareket planı yapmaya ve gözleriniz dört açmaya değer.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında tamamlanması gereken işlere ve sorumluluklara vurgu var. Öğleden sonra arkadaşlarla sohbetler ve ziyaretler daha keyifli olabilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Son günlerde oldukça yoğunsunuz. Kendinizi belli standartlara sokmak istiyorsunuz. Bu yüzden de çok çabalıyorsunuz. İstikrarlı olmaya çalışmalısınız. Sağlığınızı koruyun.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özgürlüğünüze düşkün yapınızı dış ortamlarda ön plana çıkarabilirsiniz. İnsanların söylediklerini yapmak sizin için kolay olmayacak. Fikirlerinizdeki iniş çıkışları kontrol etmeye çalışın.