Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

09 Mart 2021 Aslan burcu yorumu

Bugün alacağınız haberlerden etkilenebilir ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Eski kararlarınızı gözden geçireceksiniz ancak karar değiştirmek için uygun zaman değil. Olayları akışına bırakın ve duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırın. Yanlış anlamalar olabilir, tartışmalardan uzak dursanız iyi olacak. Aslında isteklerinizi gerçekleştirmek için fikirlerinizi değiştirebilirsiniz. Bu arada yakınlarınız ile aranızdaki iletişim sorunlarının üzerine gitmeyin ve önemsediğiniz kişileri fazla zorlamayın. Yaşam enerjiniz yüksek. Ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Yaratıcı doğanızı canlandıracak yeni insanlarla tanışacak ve ne kadar enerjik olduğunuzu etrafınızdakilere göstermek isteyeceksiniz. Sevgilinize karşı çok inatçı ve kıskanç davranacaksınız. Limitler koymaya ve onun sizden bağımsız karar vermesini engellemeye çalışacaksınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. Eğer bir girişimi iseniz zorlu hedefinize ulaşabilmek için tüm liderlik niteliklerinizi göstereceksiniz. Yıldızlar girişiminize yardımcı olacak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Eşinizle ilişkileriniz keyifli olabilir. Birlikte zaman geçirmek için programlar yapabilirsiniz. Gün içinde karşınızdaki ile empati kurmaya çalışın. Güçlü tavrınızı ortaya koyacağınız işlere girmek isteyebilirsiniz. İşleriniz için mücadele etmeniz gerekebilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Anlamsızca inatçı davranıyorsunuz. Hiçbir şeyi kendi hatanız olarak görmüyorsunuz. İşleriniz istediğiniz gibi gitmediği zaman dostlarınızı kırmayın.ÿ

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İlişkilerinizin üzerine düşebilirsiniz. İş hayatınızda daha önceden tanıdığınız kişilerle yolunuzda ilerleyeceksiniz. Güçlü destekler ortak parasal konularda devrede olacak.