Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

18 Mart 2021 Aslan burcu yorumu

Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilir ve geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştirmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Elbette alışkanlıkları değiştirmek pek kolay değil. Ancak isteğinizi gerçekleştirmek için gereken değişiklikleri yapmanız gerekiyor. Üstelik içinizden yükselen kuvvetli arzular başarabileceğinizi işaret ediyor.Bu arada önemsediğiniz kişiler ile ilgili bazı konulardan rahatsızlık duymuş olsanız bile bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Sizin iyimser ve yapıcı davranışlarınız çevrenizi etkileyecek ve özellikle sevdiklerinizin desteğini alacaksınız.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Kariyerinizle ilgili konularda acele etmeyin ve tercihleriniz hakkında iyice düşünün. Venus yeni insanlarla tanışma ihtimalinizi artırıyor, fakat bu hiçbir yere varamayacağı için kendinizi kandırmayın.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Sıra dışı bir ekonomik iyileşme öngörülüyor ki bu işleri hızlandırmak, gelir ve kredi talep etmek ve kültür ve tatillerle ilgili alışverişler yapmak için iyi olacak. İş açısından yükseleni Terazi burcu olanlar gerekli niteliklere sahip olmayan bir çalışana verilmiş bir görev yüzünden bir anlaşmazlığa girebilirler. Yıldızlar sağduyu olmanızı tavsiye ediyor.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Duygularınızı daha kolay paylaşabileceğiniz bir gündesiniz. Aşkta ve keyifler alanında oldukça cömert davranabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün nerede lüzumsuz iş varsa sizi bulacak sanki. Sizin için enerji ve vakit kaybı sayılır hepsi. Gereksiz şeylere değil sizden ilgi bekleyenlere zamanınızı harcayın.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatınızındaki sorumluluklar bazı borçları gündeme getirebilir. Bugün parasal işlerinizde önemli risklerden kaçınmalısınız. Çocuklarınız arasındaki ilişkiye dikkat edin.