Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

20 Mart 2021 Aslan burcu yorumu

Kendinizi canlı ve zinde hissederek uyanabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Ancak öğlene doğru duygularınız değişecek dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Karşılaştığınız olaylardan etkilenebilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Eskiden önemsediğiniz konular ve kişiler sizin gözünüzde değerini kaybetmiş olabilir. Dostlarınızı ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu arada dostlarınızın değişmiş olduğunu düşünmeniz mümkün ancak siz de değişiyorsunuz ve olayları daha farklı açılardan değerlendiriyorsunuz ve özgürleştiğinizi hissediyorsunuz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Satürn sizi zorlayacak. Gözünüzü açık tutun ve dikkatli olun. Olaylara aceleyle yaklaşmayın ve her zaman sakinliğinizi koruyun. Çok önemsiz bir sebepten dolayı sevgilinizle ufak bir tartışma yaşayacaksınız, bu da sizi biraz üzecek. Sesinizi yükseltmemeye çalışın.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İkna olmadığınız durumlardan kaçının. Yıldızlar işinizi engelleyebilir. Her şeyi riske atmayın ve karar alırken sakince alın. Üçüncü dekantta doğanlara, özellikle de kamu sektöründe çalışanlara müjdeli haberler geliyor. Kartlarınızı elinizden geldiğince iyi oynayın.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde çocuklarla ilgili konularda ve aşk hayatında düzensizlikler yaşanabilir. Ancak gün boyunca iyimserlik getiren çok şey de var.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygularınızı kolay paylaşabileceğiniz bir gündesiniz. Aşkta ve hayatla ilgili keyifli alanlarda oldukça cömert davranabilirsiniz. Yıldızınız parladığı için gözler üzerinde olacak.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün çocuğunuzun veya sevdiğiniz insanın sorumluluklarıyla hareket etmek sizi zorlayabilir. Onlar için yapacağınız harcamalar veya alacağınız risklere karşı dikkatli olun. Bazı sevgi gösterileri, hoş ifadeler aklınızı başınızdan alabilir.