Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

10 Mayıs 2021 Aslan burcu yorumu

Bugün önemsediğiniz kişiler ile görüşebilir ve ciddi konular ile ilgilenebilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz halsizlik ve isteksizlik gün içinde dağılacak ve dikkatinizi önem verdiğiniz konulara odaklayacaksınız. Üstelik yaşlı kişiler, patron ve otoriteyi temsil eden kişilerin sizi desteklediğini anlayacaksınız. Böylece sabırsızlığınız azalacak ve yakınlarınıza karşı anlayışlı davranacaksınız. Yapmanız gereken işler ve daha önce almış olduğunuz sorumluluklar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Fakat bugün sabırlı ve disiplinli davranacaksınız.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bir üstünüzle yaşayacağınız bir anlaşmazlık yol değiştirmenize sebep olacak. Başka bir imkanınız yoksa tüm kapıları kapatmamaya çalışın. Sevdiğiniz bir kişinin tavsiyesini seve seve kabul edeceksiniz; ruhunuzla hareket edecek ve aşılmaz olduğunu düşündüğünüz bir engelin üstesinden geleceksiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlardan en iyi şekilde istifade etmek için iyi bir gün; huzursuzluk ve sabırsızlığa sebep olabilirler ancak aynı zamanda size inisiyatif ve motivasyon verecekler. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Toprak ve emlak konularıyla ilgilenebilirsiniz. Geçmişte kalan konular tekrar gündeme gelebilir. Hassas olduğunuz konularla ilgili mücadele vermeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konularda yoğunluk yaşayabilirsiniz. İşlerinizi en iyi hale getirmek için çaba gösterebilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Partnerinize karşı özverili davranmıyor, sürekli kıskançlık yaratıyorsunuz. Onu bunalttığınız zaman sizi terk edeceğini düşünmelisiniz. Her alandaki kıskançlığınız çevrenizi de rahatsız etmeye başladı.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyerinize etki eden ve sizi dönüştürecek insanlarla bağlantılarınız kuvvetli olabilir. Kendinizi göstereceğiniz alanlarda duygusal sıkışmalarınız olsa da yapabilecekleriniz sizi yukarıya taşıyabilir.