Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

24 Temmuz 2021 Aslan burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız. Yaratıcı fikirleriniz ve özgür tavırlarınız ile hem karşı cinsi etkileyebilirsiniz, hem de üzerinizde baskı duygusu uyandıran konulara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve bazı korkularınız uyanmış olabilir ancak isteğinizin gücü içinizdeki cesareti yükseltiyor. Böylece korkularınız ile başa çıkabilirsiniz ve daha önce size zor gelen işleri daha kolay yapabilirsiniz. Ayrıca zorluklar ile başa çıkabileceğiniz bir dönemdesiniz ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Mantıklı ve ileri görüşlü olacaksınız. Yeni fırsatlarla karşılaşacaksınız ve bu da günlük yaşamınızın monotonluğunu aşmanıza yardımcı olacak. İlişkinizi düzeltebilecek ve yoğun duygular yaşayabileceksiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Güçlü ve saygın mevkilere gelme ihtimali olan talepkar ancak ilginç durumlara dâhil olacaksınız. Yaratıcı zekânız sizi garantili başarıya götürecek. Bugün yükseleni Yengeç burcu olanlar için kararlar henüz olgunlaşmamış, zaman kazanın. Kısa süre içinde kader önünüze yeni ve ilginç fırsatlar çıkaracak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Aslan burcundaki yeniay, kişiliğinizi ve yenilikleri öne çıkarıyor. Duygusal alanda daha gayretlisiniz ancak sağlık ve kazalara karşı önlemci olmalısınız.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Zaman... Bir şeyleri sürekli erteliyorsunuz. Hayatı biraz ciddiye almanızda fayda var. Sıkıntılarınızın dağılması biraz da buna bağlı.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

2 hafta boyunca hayatınızla ilgili yeni kararları uygulamaya geçirmeniz çok önemli olacak. Girişimleriniz adına şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.