Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

27 Ağustos 2021 Aslan burcu yorumu

Heyecanlı ve hareketli olacağınız bir gün. Çeşitli organizasyonlara katılabilir, ilginç kişiler ile tanışabilir ve yepyeni projeler içinde yer alabilirsiniz. Hem kişisel, hem de aileniz ile ilgili fikirleriniz değişiyor. Daha çözümleyici ve pratik bir tavır içine giriyorsunuz. Geleceğe yönelik projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. Sinema, tiyatro, konserler ve çeşitli davetlere gidebilir, sevdiğiniz ile birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Hem karşı cinsi, hem de çevrenizi etkileyecek kadar çekici olacaksınız.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Sizi değerinizi gösterebileceğiniz başarılı, yeni bir yola sürükleyecek biriyle tanışacaksınız. Yıldızlar yan çizmeniz yüzünden, ilişkinizde dengesiz bir döneme gireceğinize işaret ediyor. Birbirinize karşı sorumluluk duygusundan yoksunsunuz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar belirsiz bir projeye çok fazla çaba sarf etmemenizi öneriyor. Bir tuzağa düşebilir hatta kendinizi bir sahtecilik durumuna düşmüş bulabilirsiniz. İkinci dekantta doğanlar için iş arkadaşları ile ilişkiler oldukça karmaşık olabilir ve engeller oluşturabilir.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın bugün yapılması gereken işler olabilir. Özellikle evde daha sakin kalmaya bakmalısınız.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Kardeşlik... Herkes biliyor ki sizler ailenize gereken özeni gösteriyorsunuz. Ancak bugün büyüklerinizi kırabilirsiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Venüs burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve kendiniz için harekete geçirecek. Bir aydır, geri planda durduğunuz konulara bomba gibi bir giriş yapabilirsiniz.