Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

03 Eylül 2021 Aslan burcu yorumu

Yeni başlangıçların hazırlığı içindesiniz. Huzursuz ve gergin olsanız bile olaylara daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz ve yaşam felsefenizi gözden geçirebilirsiniz. Duygusal ve alıngan bir tavır içine girmek yerine yapıcı ve çözümleyici olursanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Tabii sabırlı olmanız gereken bir dönem ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir ve bu arada istekleriniz değişebilir. Bugün sürpriz gelişmeler olabilir ve heyecan duyabilirsiniz. Özellikle yaratıcılığı yüksek kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve yaratıcı potansiyelinizin uyandığını hissedebilirsiniz. Yenilikler ve teknoloji ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Patronunuz açık sözlüğünüzden dolayı sizi takdir edecek ve diğer iş arkadaşlarınızın size imrenmesine sebep olacak kararlar alacak. Eğer hala birini arıyorsanız, elinize bir ilişkiye başlamak için mükemmel bir fırsat geçecek. Hatta şu ana kadar arkadaş olarak gördüğünüz biriyle olması muhtemel.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Hukuki ve bürokratik konular daha da karmaşıklaşacak. Yıldızlar aciliyeti olan ya da ertelenmiş işlerle meşgul olmanızı tavsiye ediyor. Kader hayli özgün fikirlere sahip kişilere karşı cömert davranabilir. Bu tür kişiler gerçekten harika başarılara ulaşacaklar.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ortaklaşa konularda ve evlilikte daha hassas olabileceğiniz bir gündesiniz. Daha iyi bir dinleyici olmaya bakın.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Günaha Çağrı... Yaptığınız her hareketin bedelini ödüyorsunuz ve ödemeniz gerektiğini de biliyorsunuz. Bu yüzden risk almakta üzerinize yok gibi. Özellikle de aşkta.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yaratıcılığınız yüksek olacak, hayata farklı gözlerle bakacaksınız. Girişimleriniz için gereken gücü ve farklı fırsatları yakalayacaksınız. Yapılması gerekenlere bu bayram el atabilirsiniz.