Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

09 Ekim 2021 Aslan burcu yorumu

Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Karşılaştığınız olaylar düşüncelerinizin ve duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz ve karmaşık duygular içine girebilirsiniz. Eviniz ile ilgili bazı rahatsızlıklarınız olabilir veya istediğiniz halde bir türlü gerçekleşmeyen ya da yavaş gelişen olaylar yüzünden baskı hissedebilirsiniz. Sabırlı olun ve sorunların üzerine gitmekten kaçının. Eski arkadaşlarınız ile ilgili duygularınız değişebilir ve dostluklarınız bitme noktasına gelebilir. Aslında alışkanlıklarınız ile birlikte çevreniz değişebilir. br />

Aslan burcunun bugün genel durumu

Çok titiz davranacak, etrafınızdakileri dikkatle gözlemleyeceksiniz, fakat bunu yaparken iş arkadaşlarınızı rahatsız edecek yollara da başvuracaksınız. Çok önemsiz bir sebepten dolayı sevgilinizle ufak bir tartışma yaşayacaksınız, bu da sizi biraz üzecek. Sesinizi yükseltmemeye çalışın.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Sıra dışı bir ekonomik iyileşme öngörülüyor ki bu işleri hızlandırmak, gelir ve kredi talep etmek ve kültür ve tatillerle ilgili alışverişler yapmak için iyi olacak. Özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar çok olumlu bir konumda. Şans oyunlarında kazanma şansları çok yüksek ve ek kazanç sağlamaları öngörülüyor.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel konulara zaman ayırmakta fayda var. Ancak bugün kafanızı belirli konulara takarak oldukça ısrar da edebilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Yıldız... Dostlarınız bugün size iltifat yağdırabilir. Gerçekleri asla göz ardı etmeyin. Menfaat peşinde olan kişileri de görün.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili alanlarda sorumluluklarınız size ağır gelebilir. Özel ilişkilerinizde, temaslarınızda birtakım sıkıntılar yaşanabilir.