Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

12 Ekim 2021 Aslan burcu yorumu

Eviniz ile ilgileneceksiniz. Yer değiştirmek veya eşyalarınızın yerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Kafanızı karıştıran durumlar olsa bile bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Bugün karşınıza çıkan fırsatlar sizi harekete geçirecek ve çok farklı çevreler ile sıcak ilişkiler kuracaksınız. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizin davranışları düşüncelerinizin derinleşmesine neden olmuş olabilir. Fakat yine de karar vermek için uygun zaman değil. Duyduğunuz haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir fakat iyimser duygular içine gireceksiniz ve sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Sosyal yaşamda çeşitli faaliyetlere katılma fırsatları yakalayabilirsiniz. Diğer taraftan, gelen davetler sizi şaşırtabilir. Size çok yabancı ve ilginç gelecek sosyal ortamlara girebilirsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızdaki faaliyetlerinizin maddi getirisi ile ilgili belirsizlik yaratacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Herhangi bir kesin hamlede bulunmayın. Belirsizlikler ileriki günlerde giderileceklerdir.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı plan, program veya düzenlemeleri kendi istek ve ihtiyaçlarınıza göre tekrar şekillendirebilirsiniz.

Gerekli değişiklikleri yaparken keyifli vakit geçirebilirsiniz ve elde ettiğiniz sonuçlar sizi tatmin edebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yazışma ve konuşmaların yoğunluğu içinde aksaklıklar meydana gelebilir. Zihninizi susturmakta zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizde sıkışmalar meydana gelebilir. Bazı işlerinizde daha fazla mücadele içinde olacağınız zamanlar olabilir. Sabırlı olmaya özen gösterin.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İstekleriniz sürekli aklınızda. Son günlerde sürekli bir plan program içindesiniz. Ancak bir türlü harekete geçecek gücü kendinizde hissetmiyorsunuz. Bu durum bir süre daha böyle gidebilir.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden kendinizi ifade etme konusunda istediğiniz performansı elde edemeyebilirsiniz. Böyle bir etki altında önemli görüşmeler ve paylaşmak istediğiniz önemli konuları enerjisi daha rahat akan bir günde gerçekleştirmeniz faydalı olacaktır. Yakın çevre ilişkileri, seyahatler, eğitim, kardeşleriniz ve ilişkilerde iletişim konularında durağanlık, belirsizlik yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yoru