Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

17 Şubat 2022 Aslan burcu yorumu

Bugün düşünceleriniz derin olabilir ve daha önce söyleyemediklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler sizin istediğiniz gibi olmasa bile hızlı çözümler bulabilirsiniz ve eski fikirleriniz ile şimdiki olaylara bakış açınız arasında büyük bir değişiklik olduğunu anlayabilirsiniz. Eviniz, komşular, çocuklar ve eski arkadaşlarınız ile ilgili geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilir ve bu sırada kafanız karışabilir. Fakat çözümleyici ve pratik bir tavır içinde bulunmayı başarabilirsiniz. Projelerinizde bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Fakat aceleci davranmayın ve projelerinizi uygulamaya başlamadan önce ilgisi olmayan kişilere anlatmayın.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Bazı ufak problemleri çözecek, elinizden gelenin en iyisini yapmaya hazır ve pozitif olacaksınız. Saçma konular üzerine ufak tartışmalar yaşamanız muhtemel; inatçı ve tutucu olmamaya çalışırsanız, bu durum size bir kez daha tutku ve denge kazandıracak.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İşler pürüzsüz yürüyor. En iyi yanı da iş arkadaşlarınız ve serbest hizmet sağlayıcılarla kurduğunuz ilişkiler. İlk dekantta doğanlar kendileri için çok büyük olan bir işi yüklenebilirler. Başkalarının düşüncelerinden biraz rahatsız olabilirler.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bu gece yarısı gerçekleşen Güneş tutulması sizin ilişkileriniz üzerine vurgu yapıyor. Bazı bitişler ya da yeni başlangıçlar yaşanabilir. Gün içinde ortaklaşa kaynaklarınızı ilgilendiren konular gündeme gelebilir. Kaynaklarınızı kontrolsüz şekilde kullanmamalısınız. Finansal konular üzerinden bazı krizler yaşayabilme ihtimaline karşı hazırlıklı olmalısınız.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Evlilikle ilgili adımlar söz konusu olabilir. Bu tutulmada, bir evlilik teklifi alabilirsiniz. Ortak işlerinizde hızlı adımlar devrede olacak, fırsatları değerlendirmeniz gerekiyor.