Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

16 April 2022 Aslan burcu yorumu

Yoğun duygular ve kuvvetli arzular ile güne başlayacaksınız. İlginç karşılaşmalar olabilir ve sürprizler sizi heyecanlandırabilir. İsteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz ancak bugün yeni girişimlerde bulunmak için pek uygun zaman değil. Mümkünse girişimlerinizi daha sonra yapın ve şimdi hazırlıklarınızı tamamlamak için gereken araştırmaları yapın. Çünkü bugün Ay Tutulması meydana geliyor ve tutulmaların meydana geldiği dönemler yeni girişimler için pek uygun zamanlar değildir. Fakat sizin kontrolünüzün dışında gelişmeler oluyorsa kaderi bir girişimdir ve elinizden geleni yapmalısınız.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Nasıl çalıştığınızı inceleyen ve gördüklerinden memnun kalan bir üstünüz gayretinize hayran kalacak ve bundan bahsedecek. Çok sayıda haber alabilirsiniz; parlak ve mutlu bir dönem yaşayacaksınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Tavsiyelerinizi daha da değerli hale getirecek olan netliğinize dayanarak sorunları kavrayabilecek ve kavramları iyi bir şekilde özümseyebileceksiniz. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları zarara uğramamak istiyorlarsa para hareketlerine çok dikkat etme konusunda uyarıyor.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeniay öncesinde kendimizi daha huzursuz hissediyor olabiliriz. Düşüncelerinizi daha çok paylaşma imkanı var. Yolculuklar da dikkat çekebilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal işlerinizde ve sosyal çevrenizde yaşadığınız iletişim sıkıntılarınız oldukça azalacak. Bu pazar günü, dış etkenlere bağlı olarak kolay sinirlenmelere açık olabilirsiniz. Tepkilerinizin gününüzü mahvetmesine izin vermemeye dikkat etmelisiniz.