Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

07 Temmuz 2022 Aslan burcu yorumu

Hareketli ve yoğun bir gün geçireceksiniz. Parasal konulara yönelik çalışmalarınız giderek hızlanıyor ve aldığınız sorumlulukları yerine getirebilmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bunun karşılığında ödülünüz de büyük olacak. Cinsel potansiyelinizin yükseldiği bir dönem ve beklentileriniz artıyor. Ancak sabırlı olmayı başaracak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelse bile tedbirli davranacaksınız. Böylece isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Bugün kendinizi güçlü hissedecek, yapıcı ve kararlı tavrınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Çekici ve etkileyici olacağınız bir gün...

Aslan burcunun bugün genel durumu

İş alanınızı genişletecek, hedeflerinize uyan, daha cazip bir sektöre yatırım yapacaksınız. Sevdiğiniz bir kişiye yardımcı olmaktan kaçınacaksınız; inatçılıklarından dolayı alınacak ve sorunlarını kendi başlarına çözmeleri için onları yalnız bırakmak isteyeceksiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

İş yine sizden daha fazlasını talep ediyor. Bir üstünüzle uğraşmanız, çok sohbet edip az iç çekmeniz gerekecek. Bu her zaman kolay olmayacak. Gençler bugün gelişme için harika bir fırsat yakalayabilirler. Bir üstünüz size büyük sorumluluklar yükleyebilir.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendiniz için çok şey yapabilirsiniz. Uzaklarla ilgili uğraşlar, yolculuklar daha sık gündeme gelebilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

5 TEMMUZ 2018 ASLAN BURCU YORUMU