Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

20 Eylül 2022 Aslan burcu yorumu

Hareketli ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Sizi özgürleştirecek kişilerle karşılaşabilir ve olaylara çok başka açılardan bakabilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkileri gözden geçirecek ve çok daha rahat davranacaksınız. Böylece ilişkileriniz yeni boyutlar kazanacak. Özellikle sizin özgür ve rahat davranışlarınız hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyecek. Ayrıca sevdiğiniz de sizin davranışlarınızın değişmesinden etkilenebilir ve o da daha rahat davranabilir.İlişkileriniz yeni boyutlar kazanacak ve çevrenizin giderek genişlediğini hissedeceksiniz. İsteklerinizi rahat ifade edeceksiniz, fakat güç mücadelesi yapmayın.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Acele etmeyin, özellikle de konsantrasyon gerektiren konular üzerinde çalışmanız gerekiyorsa; çünkü bu kolayca fark edilebilecek hatalara sebep olabilir. Yeni bir arkadaşınızda duyduğunuz ilgi partnerinizi kızdıracak; öfkeli laflar duymanız muhtemel.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün aklınızdakini uygulamak için çok enerji harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bu kolay olmayabilir ancak yıldızlar çabanızı ödüllendirecek. Bugün yükseleni Yengeç burcu olanlar için kararlar henüz olgunlaşmamış, zaman kazanın. Kısa süre içinde kader önünüze yeni ve ilginç fırsatlar çıkaracak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcılığınızı daha çok göstermek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak yakın beraberliklerde sabırlı olmak da gerekiyor. Eşinizle ilgili konularda sorumluluk almanız gereken bir günde olabilirsiniz. Geçmişe ait bazı konular sizin için hala önemini koruyor olabilir. İkili ilişkilerinizde denge ve uyum içinde kalmak için çaba göstermeniz gerekebilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelmekten keyif duyabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyu ilişkiler alanınız hassas. Ani tartışmalar, son sözü söyleme ihtiyacı gerginliklere yol açabilir. Kavgadan kaçınmakta, trafikte dikkatli olmakta fayda var. Parasal konularda gelişmeler olası.