Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

09 Kasım 2022 Aslan burcu yorumu

Bir türlü ortaya koyamadığınız fikirlerinizi rahat bir biçimde anlatabilirsiniz fakat sözlerinize özen göstermeniz gerekiyor. İddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Bu arada arkadaşlarınız ile ilgili düşünceleriniz derinleşebilir ve çevrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Özellikle yakın çevreniz ve arkadaşlarınız ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirebilirsiniz. Daha önce önem verdiğiniz kişiler artık sizin için önemini kaybedebilir ve yeni tanıştığınız kişiler ile arkadaş olabilirsiniz. Ancak yeni tanıştığınız kişilere kendi özel fikirlerinizi anlatmadan önce bir kez daha düşünün.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Özellikle de özel yaşamınızı etkiliyor olması yüzünden, giderek artan iş yükünüz sizi rahatsız edecek. Sevgilinizin başkaları önünde sizi kışkırtması yüzünden kendinizi kötü hissedeceksiniz. Böyle şeyleri hiç sevmezsiniz ve bu yüzden sizde çok kötü bir karşılık vereceksiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Kurnazca yatırımlar yapmanın tam zamanı. Hep hayalini kurduğunuz geleceğin temellerini atmanın zamanı geldi. Yıldızlar özellikle de üçüncü dekantta doğanlar için olumlu bir konumda. Size yeni ortamlarda etkinlikler sunacaklar ve dış bağlantılarınızda da talihli olacaksınız.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eve ait konular gündeminizi etkileyebilir. Yaşanabilecek ev kazalarına karşı dikkatli olmalısınız. Köklerinizle ilgili gündeme gelen konular sizi duygusal olarak yıpratabilir. Güven arayışı içinde olabilirsiniz. Yaşadığınız olaylara karşı aniden parlayabilirsiniz, kendinizi sakinleştirmeye çalışmalısınız. İç sesinizi dinleyerek olaylardan sıyrılabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün finansal konularda girişimler olabilir. Detayda boğulmadan bütünü görmek, sağlıklı karar almak için akşam saatlerini beklemek önemli. Geçmiş ilişkiler gündem olabilir, gerginlik, ani kopuşlar yaşanabilir.