Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

09 Ocak 2023 Aslan burcu yorumu

Moralinizi bozan konulardan uzaklaşın ve olayları karamsar açıdan yorumlamayın. Duygusal ve alıngan olabileceğiniz bir gün. Bu beklentileriniz artıyor fakat gelişmeler sizin beklediğiniz kadar hızlı olmayabilir. Bu arada büyükleriniz ile ilgili endişeleriniz olabilir. Ancak arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız. Özellikle yaratıcı ve farklı düşünen arkadaşlarınızın fikirlerinden etkilenebilirsiniz ve karamsar düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz. Dışarı çıkmak ve farklı ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Günün ilerleyen saatlerinde kendinizi özgür ve keyifli hissedeceksiniz.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Çok yükseklerde uçan bir patronunuza riskli bir yorumda bulunacaksınız. Sevdiğinize karşı daha fazla sorumluluk hissedeceksiniz ve güvensizliğin üstesinden gelmek için onu ilgi odağı yapmaya çalışacaksınız.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlardan en iyi şekilde istifade etmek için iyi bir gün; huzursuzluk ve sabırsızlığa sebep olabilirler ancak aynı zamanda size inisiyatif ve motivasyon verecekler. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Dengede kalmak isteyeceğiniz zamanlar var. Gün içindeki işlerin ilerlememesi sizi yorabilir. Kararsızlık nedeniyle ufak tefek tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Uğraşlarınızla ilgili konularda feragat etmek durumunda kalabilirsiniz. Tamamlanma içinde olacağınız bir gündesiniz.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün ilişkilerde hassas davranmak faydalı olur. Dünya görüşünüzü değiştirecek gelişmeler yaşanabilir. Bir süredir bekleyen anlaşmalar hız kazanabilir. Pratik ve uygulanabilir hedefler koyup, gün boyu dengenizi koruyun. Güneş Plüto kavuşumda; iş ve üretim, ruh beden dengesi konularında sağlıksız davranışları bırakıp, gelişme kaydetmek adına baskı altındasınız.