Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

15 March 2023 Aslan burcu yorumu

Duygusal açıdan kendinizi hassas hissedeceğiniz ve yalnız kalmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sizin dışınızda gelişecek olayları kontrol etmeniz zor olacaktır ve bu durum sizin için sıkıntı oluşturacaktır.. Yeni başlangıçlar yapmaktansa eski işlerinizi tamamlamaya çalışmalı ve ihmalkar tutumlardan kaçınmalısınız. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız özellikle bazı sinirsel gerilimler yaşamaya yatkın olacaksınız. Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli bir düzenleme, plan ya da iş birliği hakkında endişelere sahipseniz, düşüncelerinizi konunun muhatabı kişilerle paylaşmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay?ın olumlu açıları, gerçekçi, iletişimi, hareketli aktiviteleri, yapılacak veya tamamlanacak işleri, sosyal etkileşimi ön planda bir günde olduğumuzu gösteriyor. Sorumluluklarımızı ciddiyetle ele almamız gerekebilir. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yapılması gereken işleri daha iyi organize etmeye bakın. Bugün fedakarlık göstermeniz gereken durumlar içerisinde olabilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Mars, Uranüs ve Venüs kombinasyon burcunuz Koç'ta ilerliyor ve isteklerinizdeki mantık arayışı sizi doğru yönlendiriyor. İdeallerinizi gerçekleştirmek için elinize geçecek olan farklı fırsatlar söz konusu. Uzun yol planları olanlar için, yaratıcılık isteyen konumlar gündeme gelebilir.. Görüşlerinizden ödün vermek istemiyorsunuz.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün sağlığınıza her zamankinden daha çok özen gösterin. İhmal ettiğiniz tedaviler, diyet düzenlemeleri için imkan yaratın. Spora başlamak da iyi olabilir. Böyle bir niyet için kendinizi çok yormayacak bir giriş yapın.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.