Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

16 March 2023 Aslan burcu yorumu

Yeni karalar alacağınız ve hayatınızdaki bir çok konuyu yeniden gözden geçireceğiniz bir gündesiniz. Olaylara konsantre olma gücünüz son derece iyi ve zihninizi istediğiniz konulara yönlendirebiliyorsunuz. Çevrenizde sizin dışınızda gelişen bazı olayları kontrol altına almayı başaracaksınız. Duygusal bir konuda kararsızlık içine girebilirsiniz. Ancak alacağınız kararı biraz daha ertelemeniz daha doğru olacaktır. Planlarınızda yavaş da olsa bir gelişme var ve hedefinize kararlı olarak yürüyorsunuz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İşleyişe müdahale etmek istemenize rağmen, olayların veya bazı konuların siz karışmadan akışına uygun gelişmesine izin vermenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ciddi konuşmaların yapılabileceği, önemli anlaşmaların şekillenmesi için kafa yorulabilecek bir haftaya giriyoruz. Zihnimizi ciddi konulara yoğunlaştırmamız gerekebilir. Merkür ve Satürn arasında oluşan olumsuz açı, önümüzdeki bir hafta boyunca iletişim problemlerine, ifade zorluklarına veya ikili ilişkilerde birbirimizi yanlış anlamamıza neden olabilir. İletişim kurmakta zorlanabilir, gereksiz endişelere kapılabiliriz. Farklı fikirlerin çatışması, dar görüşlü düşünceler ya da akla düşebilecek kötü fikirler veya kötü düşünen kişiler söz konusu olabilir. Bu süreçte, doğru anlaşıldığımızdan emin olmadan belli diyalogları sonlandırmamamız yararımıza olur. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde ortaklı konular gündeminizi etkileyebilir. Finansal konularla ilgilenirken dikkatli olmanız gereken zamanlar var. İşleri aceleye getirmemeye çalışın. İlerleyen saatlerde eşinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Gün içinde sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Gerekli cesarete de sahip olduğunuz halde isteklerinizi birkaç parçaya bölerek, iş potansiyelinizi azaltıyorsunuz. Uzun zamandır aramak istediğiniz dostlarınızın beklenmeyen ziyaretleri sizi şaşırtabilir. Akşam saatlerinde kendinizi daha farklı ve olumlu hissedeceksiniz. Fikir alış verişi içinde olacağınız kişilerle olmak motivasyonunuzu arttıracak.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Destek taleplerinizden eli boş dönme ihtimaliniz olabilir bugün. Maddi veya manevi bir ihtiyacınız, çeşit çeşit sorguya tabi tutulacak. En güzeli partnerinizden alacağınız kalıcı destek olacak. Geçici çözümlere yeltenmeyin.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.