Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

27 March 2023 Aslan burcu yorumu

Günün ilk yarısında kendinizi gergin ve sinirli hissedebilirsiniz. İşinizle ilgili konularda sorunlarla ilgilenmeniz ve aynı anda birden çok işi yapmaya çalışmanız sizin için sıkıcı olacaktır. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal yaşamınızda olumlu gelişmeler olacaktır. Duygusal anlamda kendinizi dengeli hissedeceksiniz ve iletişimleriniz başarılı olacaktır. Karşınıza çeşitli fırsatlar çıkacaktır ve sorunlarınızın önemli bir kısmından kurtulmayı başaracaksınız.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sadece diğerlerine faydası olacağı ya da onları mutlu edeceği için bazı konularda anlaşmaya varmanız ya da bağlayıcı sözler vermeniz doğru olmayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde hassasiyet yüksek. Stresli durumlar ya da ilişkilerde gerilim veya yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Belli konularda ısrarcı veya inatçı olmaktan kaçınmakta, daha esnek ve uyumlu olmaya çalışmakta fayda var. Önemli görüşmeleri veya konuşmaları öğle sonrası saatlere ertelemek daha sağlıklı olabilir. Zira, öğle sonrası saatlerde birbirimizi anlamamız, empati yapmamız ve manevi ya da yardımlaşma duygularımızın artması olasılığı yüksek. Akşam saatlerinde ise, romantik planlar, duygu paylaşımları, sevdiğimiz kişilerle ilişkilerimiz, sosyal hayatımız açısından olumlu saatlerde olacağız. Harcamalarımız artıyor, eğlenmek veya hoşlandığımız şeyleri yapmak adına abartabileceğimiz ya da aşırılıklara açık bir hafta sonuna ilerliyoruz. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gündeminizi gizli kalmış olaylar etkisi altına alabilir. Psikolojinizi düzeltmek için iç sesinizi dinlemeniz gereken zamanlar olabilir. Yaşayacağınız olaylara karşı kabullenme içine girebilirsiniz. Sabah saatlerinde işlerinizle ilgili büyük bir çaba içerisinde olabilirsiniz. Akşama doğru keyif alacağınız ortamlarda olmayı tercih edebilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay bilinç altınızı olumlu etkilerken, fikir değiştirmek için bahaneler arıyorsunuz. Bugün bulunduğunuz ortamlardan hemen sıkılabilir ve kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Güçlü işbirliklerine ihtiyaç duyuyorsunuz. Partnerinizin de ise destek vermesini isteyebilir ve bu konuda kapris yapabilirsiniz. Şartlarınızı daha da zorlaştırmamalısınız.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İçinize atılan laflar sonradan daha sıkıntı verebilir. Bugün fikrinizi ve eğer varsa negatif duygunuzu dile getirmeye gayret edin. Hem fikir görünüp aslında hak vermediğiniz durumlar sonradan kontrolü tamamen kaybettirebilir.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.