Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

02 April 2023 Aslan burcu yorumu

Enerjiniz çok iyi ve kafanız iyi çalışıyor. Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunlara bugün yaratıcı ve farklı çözümler bulabilirsiniz. Sıra dışı işlerle ilgilenebilirsiniz. İlginç ortamlarda bulunabilir ilginç insanlarla tanışabilirsiniz. Sosyal çevrenizde bir hareketlenme göze çarpıyor. Beklentilerinize ulaşmak için önemli adımlar atabilirsiniz. Girişimde bulunmak için uygun bir günde olacaksınız. Sezgisel yetenekleriniz artıyor ve sezgilerinize güvenebilirsiniz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcılık gerektiren işlerinizde, aşk hayatınızda veya finansal başlıklı konularda risk alma ya da maceraya atılma isteğiniz artıyor. Aslına bakarsanız gezegenler de, bu anlamda yanınızda görünüyor. Tüm burçlar için gün geneli: Satürn Merkür ve Jüpiter Güneş arasında oluşan olumlu açılar kalıcı işlere başlamak önemsediğimiz konularda önemli kişilerle görüşmek açısından farklı olanaklara açık bir günde olduğumuzu gösteriyor. Faydalı randevular, destekleyici kişiler, anlaşmalar ve fikir alışverişleri yoğun gün. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın... Not: Elektrik kesintisi nedeniyle uzun yazamadım bugünün yorumları adresinde uzun uzun bulunabilir

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Cüzdanınıza ait konular gündeminizi etkileyebilir. Masraflarınızın arttığını düşünerek yeni bütçeleme yapmak isteyebilirsiniz. Maddi kaynaklar konusunda yeni düşünceler ve planlar geliştirebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili, önemli kişilerden destek alabilirsiniz. İlerlemeniz açısından bu önemli bir fırsat olabilir.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yönetici gezegeniniz Güneş'in kombinasyon burcunuzda Koç'tan olumlu destek vermesi, enerjinizi güçlendiriyor. Bugün sınırlarınızı aşan hedefleriniz yüzünden, oldukça hareketli saatler geçireceksiniz. Girdiğiniz topluluklarda fikirlerinizi dikkat çekici bir şekilde sunmanız, çevrenizden olumlu tepkiler almanıza neden olacak.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Para konusunda çok fazla kısıtlamaya gelmeyeceğiniz bir gün. İhtiyaçlarınızın karşılığı olarak cebinizdeki parayı hesaplayarak harcamak sizi üzebilir. Ancak bugün zaten doğru ihtiyaçları tespit etmek konusu sorunlu olacak.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.