Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

03 April 2023 Aslan burcu yorumu

Duygusal olarak bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Çevrenizden etkilenmeye açık olduğunuz gibi sizin de duygularınız çevrenizi etkileyecektir. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Dinlenmeye fırsat bulacaksınız ancak sebepsiz bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Gerçek duygularınızı çevrenizden gizleme eğilimine gireceksiniz. Bir fırsatı yeterince değerlendiremeye bilirsiniz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı değişiklikler yapmak istiyor ya da değişikliğin gerektiği yerleri görüyor olabilirsiniz. Ancak, bu alanda bazı adımlar atmadan önce, bu değişimin etkileyeceği diğer kişileri de göz önünde bulundurmazsanız rekabet ya da mücadele ortamlarına girebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında ortaklıklar, ekip çalışmaları, ticaret başlıklı işler bakımından olumlu bir günde olmamıza rağmen, yarın meydana gelecek ay tutulması nedeniyle gerginlik hissedilebilir ya da tutulmanın etkileri birkaç gündür olduğu gibi bugün de kendini gösterebilir. Dolayısıyla, burçlarınızı ele alırken bugünden daha çok hafta sonu esintisini hissettirmeye çalıştım. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İletişim yoğun olduğu zamanlar sizi bekliyor. Yazışmanın ve konuşmanın yoğun olduğu bir gündesiniz. Yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Ortaklı konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İlişkilerinizde uyum ve denge arayacağınız zamanlar var. Akşam saatlerinde önemli konular gündeminizi oluşturabilir.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Koşullardan yeterince memnun kalmadığınız için, kendinizi zorlamamalısınız. Ay'ın bulunduğu konum, maddi konuları ön plana çıkarıyor. Sahip olduklarınızla yetinmeyebilirsiniz. Bugün, düşüncelerinizden taviz vermek istemediğiniz için, kararlı tavırlarınız yanlış anlaşılacaktır.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Kardeşinizle bir arada zaman geçirmek, bir ihtiyacı için uğraşmak bugün gündeminizde. Beklenen haberler ve cevaplar sizi sabırsız bir ruh haline sokabilir. Sözlerin seviyeli olması gereken görüşmelere katılabilirsiniz.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.