Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

13 April 2023 Aslan burcu yorumu

Sizin için gergin bir gün olacaktır. Bir çok anlamda sorunlar ve gerilimler yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkan sorunları aşmak için iyi niyetli çabalarınız devam ediyor ancak bugün yeni bir girişimde bulunmamalısınız. Gün içinde değişken bir mizaç gösterebilirsiniz ve çevrenizdeki insanlar sizin ne zaman ne yapacağınızı tahmin edemeyeceklerdir. Duygularınız değişken bir yapıda olacaktır ve kararlar vermekte zorlanacaksınız. Beklentilerinize ters düşen bazı gelişmeler yaşanabilir.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızı, sosyal yaşamınızı veya kariyerinizi ilgilendiren konularda gizli yürütülen çalışmalar yararınıza sonuçlar doğurabilir. Şu an için bu durumun farkında olmasanız da, yakında ipuçları yüzünü göstermeye başlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay?ın olumlu açıları günün rahat akışını ve belli işlerde ilerleme şansını arttırıyor. Ancak, verimli geçen gün, akşam saatlerinden itibaren daha gergin ya da güç koşulları destekleyen bir hal alabilir. Ani tepkiler vermekten, ani hareketlerden, tartışmaları ortamlardan uzak durmakta fayda vardır. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı tedbir almak gerekebilir. Bugün İkizler burcuna geçen Venüs, 9 Mayıs?a kadar, aşk hayatımıza duygularımızdan çok, mantığımızın yön vereceği, ilişkilere daha yüzeysel yaklaşacağımız ve entelektüel anlamda bizi doyurmayan ilişkilere ilgimizi yitireceğimiz renkli ilişkilerin gündeme gelebileceği bir sürece işaret ediyor. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gününüzü daha iyi planlayarak hareket edin. Arkadaşlıklar, gruplar açısından yeni alternatifler olabilir.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Siz üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, bugün görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecektir. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde, enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir. Onlarla gücünüzü birleştirmeyi düşünmeli ve çevrenize de şans vermelisiniz. Kendinizle içsel barış yapmak istediğiniz bir gün.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün basit bazı sakarlıklar veya karışıklıklar işlerinizi aksatabilir. Zamanlama sorununa özellikle dikkat. Çok acil ve hızlıca hallederim diye düşündüğünüz bir şey tahmin ettiğinizden daha fazla zamanınızı alabilir.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.