Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

28 April 2023 Aslan burcu yorumu

Bugün özel hayatınızla ilgili duyacağınız dedikoduya bir yakınınızı neden olduğunu düşünerek, onu haksız yere suçlayacaksınız. En kısa zamanda onun gönlünü almalısınız. Kafanıza koyduklarınızı gerçekleştirme çabası içerisinde olacaksınız. Akılcı davranırsanız isteklerinizi elde etmenizde bir engel yok. Bunu biliyorsunuz.

Aşk:

Bugün geleceğinize yönelik kaygılar taşımanız söz konusu olabilir. Sevdiğiniz insanla aranızdaki iletişimlerde kopukluk olabilir. Önümüzdeki günlerde kendinizi duygusal açıdan rahatlamış hissedeceksiniz.

İş:

Birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Detaylarla uğraşmak canınızı sıksa da bugün ayrıntılara biraz daha özen göstermeye çalışacaksınız.

Para:

Maddi konularda bugün çok rahat hareket edeceksiniz ve bazı aşırı harcamalarda bulunacaksınız. Bu duruma biraz dikkat etmelisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sağlık ile ilgili konularda biraz daha dikkatli olmalısınız. Özellikle stresten kaynaklanan bazı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda başarı elde etme alanında ısrarcı olabilirsiniz. Daha da iyisi, bu anlamda mutlaka bir yol bulabilirsiniz, ama istediğiniz şeyi acaba gerçekten istiyor musunuz? Yoksa sürekli bu alana yoğunlaştığınız için mi peşinden gidiyorsunuz? Üzerinde durmanız gereken soru bu. Günlük yükselen burç yorumunuzu okumayı sakın unutmayın. adresinden genel burç yorumlarınızın detaylarını aylık olarak takip edebilirsiniz. Sağlık ve sevgi ile kalın?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sağlamlaştırmak istediğiniz işlerinizle ilgili yapıcı enerjiler söz konusu. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara daha fazla özen gösterebilirsiniz. İlişkileriniz bugün ön plana çıkabilir. İlerleyen saatlerde yaşanabilecek sürtüşmelere karşı dikkatli olmalısınız. Sağlıkla ilgili problemlerinizle bugün ilgilenebilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz.... devamı...

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün çıkacağınız yolculuklar, ileriye yönelik yapacağınız yolculuk, tatil planları açısından, aradığınızı bulup hoşnut olma ihtimaliniz yüksek. İş konulu bir uzaklaşma durumu olsa bile işin içine eğlence katmayı ihmal etmeyin.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.