Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

02 May 2023 Aslan burcu yorumu

İkizler burcundaki insanlar hem iş hayatında, hem de özel hayatında büyük verim alacakları, ferah bir güne giriyorlar. Başka kapılardan sevindirici haberler var. Bu kapıları açıp açmamak kişisel çabanıza bağlı. Arkadaş ilişkilerinizde bugün herhangi bir pürüz yaşanmayacak. Kısaca kafanız bugün her bakımdan rahat olabilir. Yakında uzaktaki bir akrabanız sizi ziyarete gelecek.

Aşk:

Sevgiliniz uzun zamandır planladığı bir sürprizle sizi şaşırtacak ve aranızdaki buzlar eriyecek. Sevgilinizi bir arkadaş grubunuzla tanıştırmak isteyeceksiniz fakat bunu bir daha düşünün. O grup içinde ilişkinize zarar verebilecek birisi var.

İş:

Bugün biraz durgun bir gün olsa da, sorun teşkil edecek herhangi bir gelişme yaşanmayacak. Kendinize dert ettiğiniz iş konularını abartmışsınız. Her şey yoluna girmiş bile.

Para:

Eğlenceye ayırdığınız para çevrenizdekilerin gözüne batıyor. Siz bütçenizi kendinize göre iyi bir şekilde planladıktan sonra, başkalarının düşünceleri zaten önem taşımıyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Birlikte olduğunuz kişide gözü olanlar var. Üstelik bu kişiyi siz de tanıyorsunuz. Arkanızdan iş çevirmek isteyebilir.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aslında sizin için faydalı konularda ya da işlerde, kendi kendinizi engelleyecek bahaneler üretiyor olabilirsiniz. Hafif bir gerilim hissedilse de, aşk hayatınızda olumlu gelişmelere açık on günlük süreçtesiniz. Yeni aşklar dahi gündeme gelebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gündeminiz çok hareketli. Değişken olaylara karşı kıvrak zekanızı kullanmanız gerekebilir. Güçlü kişiliğinizle yakın çevrenizdeki olaylara yön göstermek isteyebilirsiniz. Gençlerle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Yakın çevrenizdeki değişiklikleri gözlemleme fırsatı bulabilirsiniz. Akşam saatlerinde keyif alacağınız konulara yönelebilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İsteklerinizi yaşama geçirirken, kendinizi güçlü bir şekilde denetimden geçiriyor ve olayların temelini sağlam zemin üzerinde oluşturmayı amaçlıyorsunuz. Bugün olayları derin bir şekilde irdeleme gereği duyacaksınız. İşinizle ilgili yeni ufuklara doğru gidiyorsunuz. Kendinizi mutsuz eden nedenlerden kurtulmalısınız.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Kısa bir gezi ya da yakınlarınızı ziyaret planları yapılabilir. Hem gideceğiniz yerler, hem de günü birlikte geçirdiğiniz kişiler size iyi gelecek. Sizi motive eden nitelikteki konuşmalara kulak vermeyi ihmal etmeyin.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.