Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

07 August 2023 Aslan burcu yorumu

Güne istekli başlayacaksınız ve dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Planlarınızı gözden geçirebilir, yeni programlar yapabilirsiniz. Ayrıca projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapmanız mümkün. Bu arada karşılaşacağınız kişiler ve bilgiler konudan uzaklaşmanıza neden olabilir. Dikkatinizi fazla dağıtmayın ve esas yapmanız gereken konudan uzaklaşmayın. Bu arada dedikodular ile fazla ilgilenmeyin. Çünkü duyduğunuz haberler dikkatinizi dağıtabilir ve odaklanmanız zor olabilir. Bu arada iddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile aranızda iletişim sorunları olabilir. Bu arada evraklar, faturalar ve haberleşme araçları ile ilgili sorunları çözerken aceleci davranmayın.

Aslan burcunun bugün genel durumu

Çevrenizdeki insanları idealize etme eğilimine girmemeniz gereken bir gündesiniz. Herkesi olduğu gibi kabul edin ve çok fazla şey beklemeyin. Kişileri baştan değerlendirmek için uygun bir günde değilsiniz.

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Çevrenizdeki insanları idealize etme eğilimine girmemeniz gereken bir gündesiniz. Herkesi olduğu gibi kabul edin ve çok fazla şey beklemeyin. Kişileri baştan değerlendirmek için uygun bir günde değilsiniz.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Venüs burcunuzda geri hareketine başladı. Çevrenizle ilişkilerinizi gözden geçirip, enerjinizi asgariye indirmelisiniz. Ani ve atak davranışlar size uymayan bir ilişkinin, içine sürükleyebilir. Yüksek enerjinizin verdiği yanlış beraberlikleri daha sonra düzeltemeyebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişinin üzerinde gereksiz bir kıskançlık duyguları ile bunaltabilirsiniz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı planlarda meydana gelen değişiklikler sizi sinirlendirebilir. Ancak, olası değişikliklere sinirlenmemeli ve bu gelişmelerin sizin yararınıza gelişmeler olduğunu bilmelisiniz.

Şu an bunu anlamanız çok kolay olmasa bile, çok yakında ne demek istediğimi anlamanız daha kolay olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün ev, aile, gayrimenkul veya yaşadığımız yerle ilgili konuları ya da problemleri mantıklı şekilde ele alabilir veya bu başlıklardaki iş ve görevlerimizi konsantre şekilde tamamlayabiliriz. Ortaya çıkan bilgi ve haberleri doğru kullanabilir ve olayları otoritemizi göstererek(despotluk değil!) ele alabilirsek yararlı sonuçlar elde edebiliriz. Bu kontrolü sağlayamamamız durumunda ise, ilişki veya iş birliklerimizde zorlanabiliriz. Öğle saatleri civarında, planlarda değişiklikler söz konusu olabilir veya ani gelişmelere açığız. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Üstlerinizle ilişkileriniz önem kazanabilir. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde bütünü daha rahat görebileceğiniz için alternatif planlar yapabilirsiniz. Gün içinde iletişimden gelen kısmetler olabilir.

Aslan Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Bugünlerde duygularınızı kontrol altında tutmakta güçlük çekiyorsunuz. İsteklerinize ve zaaflarınıza karşı çok hassasiyet gösteriyorsunuz. Duygularla karar vermekten vazgeçin. PARA: İş yaşamınızda tuttuğunuzu koparmak için elinizden geleni yapsanız da hesaba katmadığınız şeyler yaşayabileceğinizi unutmayın ve bu nedenle asla canınızı sıkmayın. SAĞLIK: Uyuduğunuz zaman uyanmakta güçlük çekiyorsunuz. Günün saatlerini doğru kullanın.

Aslan Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Yolculuklar, eğitim, haberleşme, yakın çevre ilişkileri ve görüşmeler açısından fırsatlar elde edeceğiniz bugün, plan proje ve hedeflerinizin desteklendiği, kariyeriniz açısından pozitif fırsatlar elde edip, görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz, arkadaş çevreniz ve ikili ilişkilerinizin desteğini alabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Aslan Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızda moraliniz bozulabilir. Sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Sorumluluklarınız hayatı dolu dolu yaşamak isterken kendinizi iyi hissettiğiniz bir anda sizi aşağıya çekebilir.