Aslan

Aslan burcu yorum arşivi

05 March 2024 Aslan burcu yorumu

Bugün sevdiklerinizle karşılaşabilir, eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Keder size göre değil. Kendinizi toparlamalı ve yakınlarınızın şefkatinin farkına varmalısınız. Bugününüzü rahat bir avarelikle geçirmeyi planlayabilirsiniz. Daha önce tanıdığınız bir kişi ile bir muhabbetiniz olacak. İnsanlarla kolektif uyum içinde yaşamayı öğrendiniz.

Aşk:

Duygusal anlamda bazı gerginliklerden bir türlü kurtulamıyorsunuz. Sevgilinizle aranızdaki sorunları çözümlemek için her şeyi denediniz fakat bir türlü sonuç alamıyorsunuz. Bu konuyla ilgili bir arkadaşınızdan fikir alabilirsiniz.

İş:

İş yerinizde bugün bazı beklenmedik sürprizler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler olumlu yönde olacaktır. İş arkadaşlarınızla bir takım ortak çalışmalara girebilirsiniz.

Para:

Bugün parasal konularda dikkatsiz davranabilirsiniz ve bazı gereksiz harcamalarda bulunabilirsiniz. Ailenizle ilgili bir takım harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Arkadaşlarınızla aranızdaki duygusal bağları güçlendirmek için onlarla biraz daha fazla zaman geçirmelisiniz ve kendinize bir takım sosyal aktiviteler belirlemelisiniz.

Aslan Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sizi sinirlendirmeye ya da manipüle etmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu kişilere tepki vermek yerine ne söylediklerine kulak vermelisiniz. Bu sayede, ufak problemlerin büyümesini ve kıvılcımların üzerinize sıçramasını engellemiş olursunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yoğun bir gün. Venüs ve Uranüs kavuşumu(dün de kendini hissettirmiş olabilir) ilişkiler veya iş birlikleriyle ilgili ani gelişmeleri veya sürprizleri akla getirirken, Ay ve Satürn arasındaki sert açı ise, daha ciddi ve karamsar olabileceğimizin altını çiziyor. Ancak, akşam saatlerinde tamamlanması gereken işleri tamamlamak için de uygun saatlerde olacağız. Venüs?ün Uranüs, Jüpiter ve Pluto ile oluşturduğu farklı karakterdeki açılar birkaç gün için ikili ilişkilerimizde sıcak ve soğuk duş etkisini bir arada yaşamamıza neden olabilir. Bir an harika olan gelişmeler bir an da diğer yöne dönebilir. ?

Aslan Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde kişisel açıdan önem verdiğiniz konular ön planda. Zeka gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı geliştirmek için yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. İşinizle ilgili konularda başkalarından destek alacağınız zamanlar var. Aşk hayatınız da keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yaşamınızla ilgili yeni değişimlere hazırsınız. Bazı konularda, partnerinizle geliştirdiğiniz ortak gayretlerinizin ve özel yeteneğinizin ortaya çıkarmak isteyeceksiniz.Bugün katılacağınız davetlerde, fevri düşünceleriniz başlangıçta ilgi çekebilir fakat daha sonra size performans kaybettirebilir. Değişim konusunda dikkatli olmalısınız.

Aslan Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Karşılıklı birbirinizi geliştireceğiniz insanlar bugünlerde etrafınızda olacak ve size çarpıcı fırsatlar sunacaklar. Siz onlara elinizdekinden sunarsanız onlar da size faydalar akıtacak. Yeni insanlar yeni kaynaklar yaratacak.

Aslan Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.